تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

30 ژوئن 1397
20 2018
7 ﺷﻮال 1439
شما اینجا هستید : نوآوری / تقویم هوشمند Magic Calender

تقویم هوشمند Magic Calender

تقویم هوشمند Magic Calender

تقویم هوشمند Magic Calender از جنس کاغذ الکترونیکی و با همکاری بخش آزمایشات اندروید کمپانی گوگل ساخته شده است.

کوشو سوبوا طراح ژاپنی این تقویم درمورد ابداع جدیدش اظهار داشته که این تقویم می‌تواند قدمی به سوی محو شدن مرز بین وسایل دیجیتال و آنالوگ باشد.

مسافرنامه

Android Experiments به عنوان بخشی از کمپانی گوگل در کشور ژاپن، مخصوص طراحان خلاق است که در آن گجت های اندرویدی توسعه داده می‌شوند.

از جمله جدیدترین گجت های طراحی شده در این بخش، تقویم هوشمند Magic Calendar است که با اپلیکیشن تقویم گوگل تلفن همراه سینک شده و اطلاعات این اپ را بر روی خود نمایش می‌دهد.

مسافرنامه

جزئیات زیادی در مورد این تقویم هوشمند و اپلیکیشن اندرویدی آن منتشر نشده، اما این طور که به نظر می‌رسد، Magic Calendar از کاغذ الکترونیکی (e paper) ساخته شده و در دو ورژن دیواری و رومیزی عرضه خواهد شد.

عمده اطلاعات منتشر شده در مورد Magic Calendar به زبان ژاپنی می باشد، اما مهم‌تر از همه ایده پشت این تقویم است که در عین ساده بودن، خلاقانه و کاربردی است.

مسافرنامه

استقبال کاربران از این تقویم هوشمند که در اوایل ماه مارس در ژاپن معرفی شد، باعث شد که تصمیم به عملی کردن این ایده گرفته شود.

کوشو سوبوا در ویدیوی معرفی Magic Calendar می‌گوید: امکان قرار دادن اطلاعات قابل تغییر بر روی صفحه کاغذی برای کاربران بسیار جالب است. باوجود اینکه این ایده هنوز در مراحل اولیه توسعه قرار دارد، پیشرفت‌های تکنولوژی از محو شدن مرز بین وسایل دیجیتال و آنالوگ در آینده نزدیک خبر می‌دهند.

کپی و نشر آثار نشریه گردشگری مسافرنامه با ذکر منبع بلامانع است.جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter