تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

30 مرداد 1397
21 اوت 2018
10 ذی اﻟﺤﺠﻪ 1439

اپلیکیشن ویرایش گروهی عکس گوگل

اپلیکیشن ویرایش گروهی عکس گوگل

 مسافرنامه

عکس همواره جزء جدایی ناپذیر سفر بوده است و اپلیکیشن ویرایش گروهی عکس گوگل، فضای همکاری تازه‌ای را برای کار کردن بر روی تصاویر فراهم خواهد کرد.

در این پلتفرم، گروه‌های کوچک متشکل از چندین کاربر می‌توانند عکس‌های خود را به اشترک‌ گذاشته و آن‌ها را با یکدیگر ویرایش کنند.

به عبارت دیگر، اکنون با یک نسخه فوق‌العاده پیشرفته سرویس قدیمی Google Photos روبه‌رو هستیم که امکان همکاری و انجام پروژه‌های کوچک با یکدیگر را برای کاربران فراهم می‌کند.

همانند دیگر سرویس‌ها، با ارائه اپلیکیشن ویرایش گروهی عکس گوگل نیز توقع داریم الگوریتم‌‎های ماشین یادگیری گوگل برای شناخت افراد، اشیا و همچنین تعامل با سرویس جدید تغییر پیدا کرده و بتوانند به صورت خودکار به طبقه‌بندی تصاویر بپردازند.

مسافرنامه

متاسفانه هنوز اطلاعات بیشتری درباره اپلیکیشن ویرایش گروهی عکس گوگل در دسترس نیست. حتی نام مشخصی برای این سرویس تعیین نشده و یا حداقل گوگل با وجود تعیین نام، هنوز آن را به صورت عمومی منتشر نکرده است. در هر صورت یکی از نمایندگان این شرکت، عرضه سرویس ویرایش گروهی عکس گوگل در آینده‌ای نزدیک را تایید کرده است.

البته، بر اساس دیگر منابع، ممکن است شروع به کار پلتفرم / اپلیکیشن ویرایش گروهی عکس گوگل تا زمان شروع کنفرانس Google I\O به تعویق بیفتد. این رویداد بین تاریخ هفدهم تا نوزدهم ماه می (بیست و هفتم تا بیست و نهم اردیبهشت ماه) برگزار خواهد شد.

کپی و نشر آثار نشریه گردشگری مسافرنامه با ذکر منبع بلامانع است.


جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter