تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

25 آذر 1397
16 دسامبر 2018
8 رﺑﯿﻊ اﻟﺜﺎﻧﯽ 1440

هاش می (Hushme) | صحبت در مکانهای شلوغ بدون شنیده شدن صدا

هاش می(Hushme) | صحبت در مکانهای شلوغ بدون شنیده شدن صدا

ماسک صوتی هاش می (Hushme) به شما این امکان را می دهد که در مکانهای شلوغ صحبت کنید بدون اینکه کسی صدای شما را بشنود.

احتمالا شما هم در برخی از فیلم ‌ها فردی را دیده‌اید که هنگام برقراری تماس تلاش می‌کند تا با استفاده از وسیله‌ای مرموز، صدای مخاطب خود را از افراد حاضر در محل مخفی کند.اما به لطف  تکنولوژی حالا وارد دنیای واقعی شده است.

مسافرنامه

هاش می را می‌توان نوعی ماسک صوتی در نظر گرفت که کاربر با اتصال آن به تلفن همراه، این وسیله را روی صورت خود قرار داده و از پخش شدن صدا جلوگیری می‌کند.

به گفته سازندگان، ایده ساخت گجت جدید «هاش می» زمانی‌که آنها همراه با دوستان خود برای صرف ناهار دور یکدیگر جمع شده بودند، در ذهن آنها شکل گرفت. درواقع فردی که نزدیک آنها مشغول صحبت با دوست خود از طریق اپلیکیشن اسکایپ بود، چاره‌ای جز بلند صحبت کردن نداشت. درنتیجه، تمام افراد حاضر در محل متوجه صحبت آنها می‌شدند.

مسافرنامه

هرچند، شاید روش کار این گجت پوشیدنی و استفاده از ماسکی که دور دهان شما قرار می‌گیرد کمی خنده دار به نظر برسد و برخی شما را با شخصیت Banee در فیلم بتمن اشتباه بگیرند! اما عملکرد «هاش می» کاربران را راضی خواهد کرد.

این ماسک با بسته شدن دور دهان کاربران، از خروج صدا و شنیده شدن آن توسط افراد حاضر در محل جلوگیری کرده و به کمک اسپیکرهای داخلی، استراق سمع را سخت‌تر می‌کند.

به هر صورت ایده تولید چنین گجتی جذاب و البته در نوع خود متفاوت است .قیمت کنونی هاش می249 دلارمی باشد.

مسافرنامه

با این‌حال سازندگان، تولید اقتصادی این گجت جدید را تا پایان سال جاری میلادی آغاز خواهند کرد. انتظار می‌رود «هاش می» در ماه می (اردیبهشت) به صورت عمومی نمایش داده شود. 

کپی و نشر آثار نشریه گردشگری مسافرنامه با ذکر منبع بلامانع است.


جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter