تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

26 آبان 1397
17 نوامبر 2018
9 رﺑﯿﻊ اﻻول 1440

HUB | پخش همزمان صدا بر روی چند هدفون بصورت وایرلس

HUB | پخش همزمان صدا بر روی چند هدفون بصورت وایرلس

 

HUB اولين Hi-Fi و هاب Wi-Fi براي هدفون ها و اسپيكر هاست كه امكان پخش همزمان يك موسیقی از طريق چند هدفون و اسپيكر متفاوت را براي چندين نفر فراهم ميكند.

HUB كه توسط ekko معرفی و عرضه شده است به شما امكان ميدهد به صورت همزمان و بی سیم بتوانيد يك موسیقی را براي چندين نفر كه هر كدام از هدفون و يا اسپیکر دلخواه خودشان با مدل هاي متفاوت استفاده مينمايند، پخش كنيد.

مسافرنامه

گجت جدید HUB با استفاده از تکنولوژی Wi-Fi را ميتوان براي پخش همزمان هر نوع صدایی از قبیل : موسیقی، صدای بازی های كامپيوتری و فيلم های تلويزيونی، با كيفيتی بسيار عالی برای بيش از ٤٤ نفر و از طريق هر مدل هدفون و يا اسپیکری كه مورد نظر آنهاست ، استفاده نمود.

نحوه عملكرد دیوایس پخش همزمان HUB به اين صورت است كه قسمت بيس ديوايس به صورت بی سيم و وايرلس به يك منبع پخش كننده موسیقی مانند كامپيوتر، تلويزيون، گوشی موبايل و يا سرويس های پخش موسیقی مانند Spotify متصل شده و پس از آن از طريق سيستم Wi-Fi داخلي خود، موسیقی و صداها را به هر كدام از گيرنده هاي بی سيم قابل حمل خود منتقل ميكند.  

مسافرنامه

علاوه بر اپليكيشن مخصوص گوشی HUB كه امكان تغيير مود های صوتی و رنگ ال ای دی های هر كدام از گيرنده ها را به تنهایی به وجود مي آورد، عملكرد هايي مانند ميزان بلندی صدا و بی صدا كردن نيز بر روی هر كدام از گيرنده ها تعبيه شده كه به كاربران اجازه ميدهد هر يك بنا به دلخواه خود قادر به تنظيم صدای در حال پخش درون هدفون و يا اسپیکر مورد استفاده شان باشند.  

سيستم تعيين ميزان حداكثر بلندی صدای گجت جدید HUB به والدين اجازه ميدهد بدون نگرانی بابت آسيب های ناشی از پخش صدای بلند بر روی گوش فرزندانشان، از اين وسیله استفاده نمايند.

مسافرنامه

علاوه بر هدفون ها، HUB با اتصال به اسپیکر های موجود در هر كدام از اتاق های خانه اين امكان را فراهم می آورد كه بدون نياز به بلند كردن بيش از حد صدا در يك اتاق، بتوان ميزان مناسبی از بلندی صدا با كيفيت مطلوب را در هر كدام از قسمت های خانه بصورتی کاملا همزمان پخش نمود.

 مسافرنامه

کپی و نشر آثار نشریه گردشگری مسافرنامه با ذکر منبع بلامانع است.

جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter