تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

26 آبان 1397
17 نوامبر 2018
9 رﺑﯿﻊ اﻻول 1440

مسواک Prophix با قابلیت فیلمبرداری زنده از داخل دهان و دندان ها

مسواک Prophix با قابلیت فیلم برداری زنده از داخل دهان و دندان ها

مسافرنامه در این مطلب به معرفی مسواک Prophix که دارای تکنولوژی جدید قابلیت فیلم برداری زنده از داخل دهان و دندان ها است، می پردازد.

مسافرنامه

صرف نظر از اینکه شیوه مراقبت شما از دهان و دندانتان چیست اینکه شما بتوانید ببینید که آیا تمام قسمت های دهان و دندانتان کاملا تمیز شده است یا نه در اغلب مواقع کاری نشدنی ست. کمپانی ONVI با ارائه مسواک جدیدی به نام Prophix، که دارای یک دوربین فیلم برداری داخلی ست به شما امکان میدهد تا بتوانید تمام قسمت های دهانتان را به راحتی ببینید.

مسافرنامه

طبق ادعای کمپانی ONVI مسواک Prophix اولین مسواک ساخته شده در جهان است که به دوربین فیلم برداری مجهز است و هدف از ساخت آن فراهم کردن امکان بررسی بهتر وضعیت دندانها و بهداشت دهان برای مصرف کنندگان است.

مسافرنامه

به منظور انجام این کار، مسواک Prophix از طریق بلوتوث و یا وای فای به اپلیکیشن مخصوص خود روی سیستم عامل های اپل (iOS) متصل میشود که البته نسخه اندروید این اپلیکیشن نیز هم اکنون در حال ساخت است.

 دوربین داخلی Prophix با کیفیت فیلم برداری 1080p به مصرف کنندگان اجازه میدهد تا در هنگام مسواک زدن به صورت زنده و همزمان بتوانند داخل دهان خود را ببینند تا از تمیز شدن تمام نقاط آن مطمئن شوند.

مسافرنامه

همچنین این دوربین قادر به تهیه عکس هایی با کیفیت 10 مگاپیکسل است که بر روی اپلیکیشن گوشی ذخیره میشوند و امکان بررسی مداوم نقاط مورد نیاز در دهان را فراهم میکند.

مسافرنامه

این محصول دارای یک باتری داخلی و چهار سری قابل تعویض است و علاوه بر ایجاد امکانات ذکرشده، اپلیکیشن مخصوص آن نیز نکاتی را برای بهبود بهداشت دهان و دندان مصرف کنندگان به آنها ارائه میدهد.

کپی و نشر آثار نشریه گردشگری مسافرنامه با ذکر منبع بلامانع است.جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter