تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

26 آبان 1397
17 نوامبر 2018
9 رﺑﯿﻊ اﻻول 1440

کیف پول هوشمند Walli، کیف پولی که هیچگاه گم نمی شود

کیف پول هوشمند Walli، کیف پولی که هیچگاه گم نمی شود

 مسافرنامه

این بار مسافرنامه به معرفی کیف پول هوشمند Walli می پردازد، کیف پولی با قابلیت های منحصر بفرد که هیچگاه گم نخواهد شد.

برای اغلب ما پیش آمده که ناگهان متوجه میشویم کیف پولمان سر جایش نیست و اگر نتوانیم آن را پیدا کنیم شاید آن روز برایمان به یک روز بسیار تلخ تبدیل شود.

مسافرنامه

کیف هوشمند Walli ساخته شده تا جلوی پیش آمدن چنین اتفاقات بدی را بگیرد. این کیف پول هوشمند با استفاده از بلوتوث به گوشی موبایل شما متصل میشود.

اپلیکیشن مخصوص Walli که دارای هر دو نسخه اندروید و آی او اس است، دائما تمام فعالیت های کیف پول شما را رصد میکند و به محض اینکه شما از کیف پولتان دور شوید شما را مطلع میکند.

مسافرنامه

Walli حتی میتواند شما را از نبودن کارت اعتباریتان هم آگاه کند. این کیف پول هوشمند قادر است به طور مرتب آن قسمت از کیف را که شما برای گذاشتن کارت اعتباریتان استفاده میکنید چک کند و اگر برای مدت طولانی ای کارت سر جایش نباشد به شما اطلاع دهد.

البته تعیین مدت زمانی که Walli باید صبر کند تا کارت سر جایش برگردد و در صورت به پایان رسیدن آن مدت زمان شما را از نبودن کارت اعتباری باخبر کند، به عهده شماست.

مسافرنامه

کیف پول هوشمند Walli حتی گوشی موبایلتان را هم برایتان پیدا میکند. اگر نتوانید گوشی موبایلتان را پیدا کنید و البته فاصله تان با آن کمتر از 30 متر باشد (که فاصله چندان کمی هم نیست!) میتوانید با دو بار ضربه زدن روی کیف پولتان، از Walli بخواهید که با به صدا درآوردن یک زنگ هشدار بر روی گوشی، حتی اگر گوشی بر روی حالت بیصدا (Silent) باشد، به شما کمک کند تا به راحتی گوشی موبایلتان را پیدا کنید.

Walli نیازی به شارژ کردن ندارد و تنها با استفاده از یک باتری سکه ای قابل تعویض حداقل 6 ماه میتواند کار کند. 

مسافرنامه

کپی و نشر آثار نشریه گردشگری مسافرنامه با ذکر منبع بلامانع است.


جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter