تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

25 آذر 1397
16 دسامبر 2018
8 رﺑﯿﻊ اﻟﺜﺎﻧﯽ 1440

راه اندازی بخش اپلیکیشن رایگان هفته گوگل پلی

راه اندازی بخش اپلیکیشن رایگان هفته گوگل پلی

بخش جذابی به نام اپلیکیشن رایگان هفته گوگل پلی راه اندازی شد تا کاربران بتوانند از طریق فروشگاه اپلیکیشن‌های اندرویدی، هر هفته یک هدیه از گوگل دریافت کنند.

با فراگیر شدن تلفن و تبلت‌های هوشمند، هر سال شاهد افزایش وابستگی کاربران به اپلیکیشن‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی مربوطه هستیم. این برنامه‌ها در فروشگاه‌هایی نظیر گوگل پلی و اپ استور به صورت رایگان یا پولی در دسترس هستند و برخی از موارد رایگان نیز شامل پرداخت درون برنامه‌ای می‌شوند. با توجه به اینکه خرید از چنین سرویس‌هایی در کشور ما کمی مشکل است و کاربران تمایلی به این کار ندارند، اپلیکیشن رایگان هفته همیشه مورد استقبال همه قرار می‌گیرد.

مسافرنامه

دو فروشگاه اپ استور و گوگل پلی معمولا در جهت سیاست‌های خود، هر هفته یک یا چند برنامه را به عنوان اپلیکیشن رایگان هفته معرفی می‌کنند تا کاربران بتوانند از آن استفاده کنند. در طرف مقابل، کاربران نیز معمولا استقبال خوبی از این پیشنهادات ویژه دارند و حتی اگر برنامه مربوطه آنچنان کاربردی برایشان نداشته باشد، باز هم آن را به صورت رایگان دانلود می‌کنند. با این حال شناسایی پیشنهادات ویژه در فروشگاه‌های اپلیکیشنی، قبل از اینکه به اتمام برسند، کمی سخت است و شاید بارها شانس خود را از دست داده باشید.

مسافرنامه

خوشبختانه اکنون گوگل پلی با معرفی بخش اپلیکیشن رایگان هفته “Free App of the Week” در فروشگاه خود، کاربران را از این پیشنهادات ویژه مطلع می‌کند.

 کاربران در هر دو نسخه موبایل و وب می‌توانند به بخش اپلیکیشن رایگان هفته در گوگل پلی دسترسی داشته باشند. کافیست فروشگاه گوگل را باز کرده و در انتهای همان صفحه اصلی، بخش مربوطه را پیدا کنید. هر هفته چندین اپلیکیشن و محصول به صورت رایگان یا تخفیف‌خورده در دسترس قرار می‌گیرند و نام این بخش تنها نوع کاربرد آن را به افراد نشان می‌دهد. بنابراین اگر از ایده دانلود اپلیکیشن‌های پولی به صورت رایگان یا با تخفیف خوشتان می‌آید، پیشنهاد می‌کنیم حتما به بخش اپلیکیشن رایگان هفته در فروشگاه گوگل پلی سر بزنید.

مسافرنامه

شایان ذکر است کاربران آیفون و آیپدها نیز می‌توانند هر هفته پیشنهادات ویژه‌ای را از اپل در فروشگاه اپ استور دریافت کنند و معمولا برنامه‌های بسیار خوبی در این بخش برای کاربران این سیستم‌عامل نیز معرفی می‌شود.

کپی و نشر آثار نشریه گردشگری مسافرنامه با ذکر منبع بلامانع است.

   مسافرنامه


جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter