تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

05 خرداد 1398
26 مه 2019
22 رﻣﻀﺎن 1440
شما اینجا هستید : مالزی / تور مالزی

تور مالزی

تور مالزی - کوالالامپور

مالزی با جاذبه های متنوع و فراوانی که دارد، هر روزه شمار بیشتری از گردشگران را به سمت خود جذب میکند.در این مطلب مسافرنامه به معرفی استانداردهای تور مالزی به شما عزیزان می پردازد.

تور مالزی در حال حاضر اغلب در قالب تورهای یک هفته ای برگزار می شود و ایرلاین های ایران ایر، ماهان، آسمان، امارات ،قطر و عمان پروازهای ایران به فرودگاه بین المللی کوالالامپور و بالعکس را انجام می دهند.

شرکت هواپیمایی ایران ایر هفته ای ۳ پرواز به صورت مستقیم از تهران به کوالالامپور و ۳ پرواز نیز به صورت مستقیم از کوالالامپور به تهران انجام میدهد. مدت زمان پرواز به صورت مستقیم با ایران ایر ۸ ساعت می باشد.

مسافرنامه

شرکت هواپیمایی ماهان نیز هفته ای ۳ پرواز بصورت مستقیم از تهران به کوالالامپور و ۳ پرواز مستقیم از کوالالامپور به تهران انجام می دهد که مدت زمان پرواز با هواپیمایی ماهان نیز ۸ ساعت می باشد.

شرکت هواپیمایی آسمان نیز هفته ای یک بار پرواز مستقیم به کوالالامپور و بالعکس دارد که مدت زمان پرواز ۸ ساعت می باشد.

شرکت هواپیمایی امارات که متعلق به امارات می باشد، پرواز را هفته ای ۵ بار به صورت ترانزیت از تهران به دبی و از دبی به کوالالامپور انجام می دهد. مدت زمان پرواز از تهران به دبی ۲ساعت و ۱۰ دقیقه و از دبی به کوالالامپور حدود ۶ساعت و ۵۰ دقیقه میباشد.

شرکت هواپیمایی قطر که متعلق به کشور قطر میباشد، پرواز را تقریبا هفته ای ۷بار به صورت ترانزیت از تهران به دوحه و از دوحه به کوالالامپور انجام می دهد که مدت زمان پرواز از تهران به دوحه ۳۵ دقیقه و از دوحه تا کوالالامپور حدود ۷ساعت و ۵۰ دقیقه می باشد.

مسافرنامه

شرکت هواپیمایی عمان که متعلق به کشور عمان می باشد و پرواز را تقریبا هقته ای ۲بار بصورت ترانزیت انجام می دهد که مدت زمان پرواز از تهران به مسقط ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه و از مسقط تا کوالالامپور حدود ۶ساعت و ۵۰ دقیقه می باشد. 

کپی و نشر آثار نشریه گردشگری مسافرنامه با ذکر منبع بلامانع است. 

   مسافرنامه

جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter