تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

26 آبان 1397
17 نوامبر 2018
9 رﺑﯿﻊ اﻻول 1440

گشایش چهاردهمین نمایشگاه بین المللی حلال مالزی

گشایش چهاردهمین نمایشگاه بین المللی حلال مالزی

چهاردهمین دوره نمایشگاه بین المللی حلال مالزی روز چهارشنبه ۱۶ فروردین ماه در مرکز نمایشگاهی بین المللی کوالالامپور گشایش یافت.

در این نمایشگاه که تا 20 فروردین ادامه دارد حدود 550 شرکت از 30 کشور محصولات خود را در بخش های مختلف به فعالان تجاری این حوزه عرضه کرده اند.

 این نمایشگاه که یکی از مهم ترین نمایشگاه های صنعت غذا در جهان محسوب می شود، هرساله در مالزی برگزار می شود و امسال با حضور کم رنگ ایران و با شرکت تنها ۲ شرکت ایرانی گشایش یافت.

مسافرنامه

در این نمایشگاه حدود 550 شرکت از 30 کشور جهان محصولات خود را در بخش های مختلف به فعالان تجاری این حوزه معرفی می کنند.

کشورهای عربی، ترکیه، اندونزی، تایلند و تایوان حضور پررنگی در نمایشگاه حلال مالزی دارند.

غذا، نوشیدنی، لوازم آرایشی، تجهیزات نگهداری غذا و صنایع بسته بندی از جمله بخش های اصلی این نمایشگاه پنج روزه است.

علاوه بر ایران نمایندگان صنعت حلال ترکیه، آفریقای جنوبی، چین، ژاپن، تایلند، کره جنوبی، فیلیپین، فلسطین، عراق، نیوزیلند، مراکش و عربستان از جمله شرکت های حاضر در چهاردهمین نمایشگاه صنعت مالزی هستند.

مسافرنامه

گزارش های مختلف نشان می دهد که در طبقه دسته بندی کالاهای غذایی، غذای حلال از جمله معدود مواردی است که در سال های اخیر رشد قابل توجهی داشته است و گوشت، نوشیدنی ها و غذاهای فرآوری شده از اصلی ترین اقلامی باشند که در بازار حلال از جایگاه ویژه ای برخوردار خواهند بود.

افزایش جمعیت مسلمانان جهان که حدود یک چهارم کل جمعیت جهان را در شرایط فعلی تشکیل می دهند و بیش از دو سوم آنها در آسیا حضور دارند، از عوامل اصلی افزایش تقاضا برای محصولات حلال محسوب می شود.

کپی و نشر آثار نشریه گردشگری مسافرنامه با ذکر منبع بلامانع است. 

   مسافرنامه

جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter