تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

05 خرداد 1398
26 مه 2019
22 رﻣﻀﺎن 1440

سردبیر | مالزی | کوالالامپور

سر دبی ر| مالزی | کوالالامپور

مالزی یکی از مدرن ‌ترین کشورهای آسیای جنوب شرقی با تنوع فرهنگی بسیار است که در زمره کشورهای موفق حوزه گردشگری در منطقه به شمار می آید.

مالزی با توجه به جاذبه های گردشگری بسیار، مکانهای تفریحی و دیدنی فراوان ، سواحل و جزایر و ... هر روزه شمار بیشتری از گردشگران سراسر جهان را به خود جذب می کند.

مسافرنامه

امکانات رفاهی مناسب، تلفیق معماری سنتی و مدرن و زندگی چند ملیت در کنار هم که تنوع جالب فرهنگی را در این کشور موجب شده است، همه و همه از عوامل رونق اقتصاد گردشگری این شبه جزیره زیبا به شمار می آیند.

برج های دوقلو ی پتروناس بعنوان نماد کشور مالزی ، نمونه تحسین برانگیزی از معماری مدرن در مالزی و آسیا محسوب می شود که حیرت و هیجان هر بیننده ای را بر می انگیزد.

در سالهای اخیر شاهد رشد گردشگری در مالزی بودیم و این نتیجه نه تنها به علت جاذبه های گردشگری متنوع و طبیعت زیبای مالزی است بلکه به سبب برنامه ریزی و توسعه زیرساخت های گردشگری توسط مسئولین این کشور به منظور رشد اقتصاد گردشگری کشورشان نیز می باشد.

مسافرنامه

علاوه بر موارد ذکر شده، مالزی به دلیل داشتن محصولات با کیفیت و همچنین برندهای معتبر جهانی با قیمت مناسب مورد توجه گردشگران بسیاری قرار گرفته است.

مالزی همچنین هرساله گردشگران ایرانی بسیاری را به میزبانی می پذیرد و شاهد سفر ایرانیان بسیاری به این کشور زیبا هستیم.

عکس ها، فیلم ها و تجربیات و نقطه نظرات خود از سفر به مالزی را برای مسافرنامه ارسال کنید.

کپی و نشر آثار نشریه گردشگری مسافرنامه با ذکر منبع بلامانع است.

   مسافرنامه


جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter