تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

05 فروردین 1398
25 مارس 2019
19 رﺟﺐ 1440
شما اینجا هستید : سردبیر / سردبیر | روسیه | مسکو

سردبیر | روسیه | مسکو

 روسیه 

روسیه پهناورترین مرز سیاسی دنیا با نامی یادآور تاریخی پرفزار و نشیب، مملو از جاذبه های گردشگری بی شمار که سالانه مشتاقاتی بی شمار را برای بازدید به سوی خود می کشد. روسیه، سرد پر از قصه ها و اسطوره ها و رنگ ها، کشوری که از غرب تا شرق گسترده شده و فرهنگ ها و قومیت های بی شماری را در خود جای داده است.

با شنیدن نام روسیه بی شک ذهن شنونده سرمای سخت آن و شب های بلند زمستانی را به تصویر می کشد، بله سرمای بی پایان سیبری همواره براین کشور عظیم سایه افکنده است، این در حالیست که آتش زندگی و حرکت در قلب شهرهایش همواره روشن است. شب های سفید مسکو و سنت پترز بورگ لذت تجربه ای وصف نشدنی است. روسیه نه تنها از منظر ذخایر طبیعی  مانند معادن غنی، مناظر بکر، طبیعت دست نخورده، جنگل ها و کوه ها و رودها غنی است، بلکه نوع اقلیم متفاوت ، فرهنگی خاص ، تاریخی باستانی و عجایب گفته و نا گفته اش کشتی عمیق را برای هر گردشگر و بازدید کننده ایجاد می کند.

روسیه

تجربه ی گردشگری در روسیه تجربه ای کاملا متفاوت است، تجربه ای که عطای آن به لقایش می ارزد. روسیه از آن دسته اقلیم های است که باید رفت و آن را تجربه کرد. درک واقعی تجربه سفر به روسیه آن سوی عکس ها و نوشته هاست. طلوع و غروب خورشید از جان ولگا به مانند هیچ غروب و طلوعی دیگر در هیچ جای این کره خاکی نیست. لذت سفر به سنت پترز بورگ نیز به راستی لذت تماشایی موزه ای روی آب است، شهری اشباع از تاریخ ، فرهنگ و هنر که چون شراره ای بر آتش روسیه همیشه شعله ور است. به انتخاب شخصی بنده، روسیه جز ده کشور در بالای لیست گردشگری دنیاست و برای علاقه مندان به گردشگری همواره به عنوان یکی از مقاصد گردشگری دنیا مطرح بوده و هست.

 

جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter