تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

05 ژوئن 1398
26 2019
23 ﺷﻮال 1440

هتل فورسیزن باکو | هتل فورسیزنز | باکو Fourseason Hotel Baku

هتل فورسیزنز باکو | Fourseason Hotel Baku 

هرجا که نامی از مجموعه هتل های فورسیزنز است شاید به جرات بتوان گفت که قلم از وصف این همه تکامل و ترکیب درهنر، میهمانوازی و روح لاکچری قاصر است به شایستگی می توان مجموعه هتل های فورسیزنز را جزئی از میراث هر شهری دانست. همچنین هتل پنج ستاره بسیار زیبای فورسیزنز باکو نیز از این قاعده مستثنی نیست.

 فورسیزن

هتل فورسیزنز باکو در منطقه ای بسیار مناسب با موقعیت و دسترسی عالی در خیابان نفتچی لر باکو همجوار شهرقدیم و در حاشیه ساحل دریای خزر واقع شده است.

 فورسیزن

شاید بتوان فورسیزنز باکو را گران ترین اقامتگاه شهر باکو دانست. همچنین هتل میزبان سفرا، رجال سیاسی، تجار و اشخاص مشهور بسیاری در طی سال می باشد. رستورانهای هتل کلیه غذا های خوش طمع آذری و بین المللی را برای میهمانان سرو کرده و از جمله شاخص ترین آنها می توان به غذا های ایتالیایی رستوران زعفران آن اشاره کرد.

 فورسیزن

مرکز اسپای ژاله هتل با امکاناتی نظیر حمام ترکی، استخر، سونا، مرکز ماساژ بسیار زیبا و مجهز طراحی شده است. اتاقهای بسیار زیبا و مجهز هتل نیز در قالب اتاقهای دلوکس، پریمر و سوئیت ها پذیرای میهمانان می باشند، بدیهی است که کلیه امکانات و خدمات ارائه شده در سطح بالایی از کیفیت و زیرنظر استانداردهای سخت گیرانه فورسیزنز ارائه می گردند.

wifi   pool     gym   resturant   coffee   parking   minibar   spa  

کپی و نشر آثار نشریه گردشگری مسافرنامه با ذکر منبع بلامانع است.

   مسافرنامه

 

جدیدترین پست ها در این دسته بندی

1 کامنت

  • تیر14
    1396
    طاها: عنوان,
    این هتل شبیه قصر میمونه خیلی هتل خوبیه من که آرزومه برم واقعا عالی بود

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter