تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

05 ژوئن 1398
26 2019
23 ﺷﻮال 1440

هتل سفایر باکو | Sapphire Hotel Baku

هتل سفایر باکو | Sapphire Hotel Baku 

هتل سفایر باکو واقع در ابتدای خیابان صمد ورقون و در جوارسنترال پارک باکو متعلق به گروه های زنجیره ای سفایر می باشد. از بین گروه هتل درباکو هتل هایی مانند سفایرسیتی، سفایراین نیز می توان نام برد. هتل های سفایر باکو هتل های پنج ستاره با قیمت نسبتا مناسب است،از مزایای هتل سفایر می توان به دسترسی مناسب آن به مراکز خرید، شهرتاریخی، ایچی شهر و تارگوا اشاره کرد.

 سافیر

شاید به جرات بتوان گفت که با اقامت در سفایر نیاز بسیاراندکی به خودرو شخصی و یا تاکسی خواهید داشت. اتاقهای هتل به طراحی طلایی و محتوای سوخته ترکیب رنگی بسیار زیبایی را ایجاد کرده است. در ایام شلوغ سال و به علت محدود بودن و مناسب بودن قیمت این هتل جهت رزرو آن باید از خیلی پیشت تر اقدام کنید.

 سافیر

رستوران صدف این هتل در صبح و شام گاه پذیرای میهمانان با غذاهای اروپایی می باشد. مهمترین مزیت هتل را باید دسترسی بی نظیر و فوق العاده آن دانست. امکاناتی بی نطیر هواساز،اینترنت بی سیم، تلویزیون ماهواره ای را می توان در کلیه اتاقهای هتل یافت.

wifi        gym   resturant   coffee   parking   minibar   spa

کپی و نشر آثار نشریه گردشگری مسافرنامه با ذکر منبع بلامانع است.

   مسافرنامه

 

 

جدیدترین پست ها در این دسته بندی

1 کامنت

  • تیر14
    1396
    علی: عنوان,
    از مزایای این هتل میتونیم به دسترسی آسانش به همه چی اشاره کنیم ممنونم از مسافرنامه که درمورد این هتل توضیحات لازم داده است

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter