تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

05 خرداد 1397
26 مه 2018
12 رﻣﻀﺎن 1439

چهارمین جشنواره مشارکت ملی گردشگری

چهارمین جشنواره مشارکت ملی گردشگری

معاون گردشگری کشور از برگزاری چهارمین جشنواره مشارکت ملی گردشگری با رویکرد مهمان‌نوازی خبر داد و اعلام کرد در پایان این رویداد از نشان گردشگری غذایی رونمایی می‌شود.

به نقل از خبرگزاری ایسنا، مرتضی رحمانی موحد روز یکشنبه (۲۱ خرداد) در نشست خبری که در محل معاونت گردشگری برگزار شد، ضمن فراخوان این جشنواره یادآور شد: چهارمین جشنواره مشارکت ملی با موضوع مهمان‌نوازی که فصل مشترک ایرانی-اسلامی این سرزمین است و به گردشگری، آداب و رسوم و تعامل جامعه مهمان و میزبان می‌پردازد، از امروز که فراخوان آن اعلام شده آغاز می‌شود.

به گفته او، این جشنواره مطابق رسم سه دوره قبل در چهار بخش عکس، سفرنامه ‌نویسی، ایده و فیلم برپا خواهد شد.

وی اظهار کرد: سال گذشته جشنواره مشارکت ملی گردشگری با رویکرد «حلال» بود که محصول و خروجی آن ارائه نشان گردشگری حلال به شمار می‌آید. امسال نیز در پایان این رویداد که قصد داریم به یکی از مرتبط‌ترین و با اهمیت‌ترین عنصر گردشگری یعنی مهمان‌نوازی بپردازیم، نشان گردشگری غذا با معرفی اصالت خوراک ایرانی رونمایی می‌شود.ما قصد داریم گردشگری غذا را به عنوان محصول ایران معرفی کنیم.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ادامه داد: پایان مهلت دریافت آثار در این چهار بخش تا ۳۱ مردادماه خواهد بود که پس از آن انتخاب آثار و داوری‌ها نیمه اول شهریورماه صورت می‌گیرد و مراسم اختتامیه، نمایش آثار و اهدای جوایز نیز نیمه دوم شهریورماه خواهد بود.

رحمانی موحد با اشاره به جوایز امسال این جشنواره که شامل لوح افتخار، تندیس، کارت هدیه به ارزش ۱۵ میلیون ریال و معرفی برای دریافت وام به مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال با کارمزد چهار درصد است، افزود: اقدام متفاوتی امسال در این جشنواره صورت گرفته که اهدای صنایع دستی به برگزیدگان با نیت حمایت از این محصولات است.

شرکت در جشنواره مشارکت ملی گردشگری با رویکرد مهمان‌نوازی محدودیت سنی ندارد و علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات و ارسال آثار به جشنواره مشارکت ملی گردشگری می‌توانند به نشانی www.Irantourismfestival4.com مراجعه کنند. 

کپی و نشر آثار نشریه گردشگری مسافرنامه با ذکر منبع بلامانع است.


جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter