تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

05 خرداد 1397
26 مه 2018
12 رﻣﻀﺎن 1439

برگزاری جشنواره رمضان با حضور مسوولان ایران در آنکارا

برگزاری جشنواره رمضان با حضور مسوولان ایران در آنکارا

جشنواره رمضان از سوی شهرداری منطقه کچی اورن آنکارا با حضور نمایندگان و گروه‌هایی از 30 شهر و کشورهای مختلف از جمله جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

به نقل از خبرگزاری ایسنا، این جشنواره به همت شهرداری کچی اورن همه ساله در ایام ماه مبارک رمضان برگزار و در آن هنرمندانی از شهرهای ترکیه و سایر کشورهای جهان به ارائه برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری می‌پردازند.

بر اساس جدول از پیش تعیین شده روز دوشنبه مورخ 22 خردادماه اجرای برنامه فرهنگی به ایران اختصاص یافته و در این شب هنرمندان کشورمان برای حاضرین به اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی می‌پردازند.

قرار است در این جشنواره، 21 نفر از هنرمندان کشورمان متشکل از گروه‌های مختلف هنری از قبیل گروه تواشیح سفیران نورار دبی ل، گروه موسیقی متشکل از هنرمندان استان گیلان موسوم به دیلمون به سرپرستی فرضی‌نژاد، گروه هنری دل آهنگ از استان کرمانشاه به سرپرستی رضایی و هنرمندان خوشنویس، قلم زن، نقال و کاریکاتوریست به اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری بپردازند.

در این جشنواره غرفه ایران به مدت چهار روز از ساعت 18 الی 24 پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود. بر اساس جدول زمان‌بندی قرار است غرفه جمهوری اسلامی ایران با حضور شهردار و مسوولان محلی امشب رسما افتتاح شود.

کپی و نشر آثار نشریه گردشگری مسافرنامه با ذکر منبع بلامانع است.جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter