تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

05 خرداد 1398
26 مه 2019
22 رﻣﻀﺎن 1440
شما اینجا هستید : روسیه / مراکز سلامت سوچی

مراکز سلامت سوچی

مراکز سلامت سوچی

سوچی که به حق بهشت روسیه خوانده می شود، سرشار منابع طبیعی و ذخایر آبی شفابخش است که وجود همین منابع سبب ایجاد مراکز سلامت در این شهر شده است.

مسافرنامه

چشمه های آب معدنی فراوان با املاح نایاب و مفید سبب شده که گردشگران بسیاری برای درمان یا آب درمانی به سوچی سفر کنند و به قطب گردشگری سلامت نیز تبدیل شده است.

چشمه های آب معدنی ماتسستا، پلاستونکی، مامایسکی، وولنسکی و چویژپسینسکی منابع اصلی آب های معدنی هستند که جهت آشامیدن، درمان و پیشگیری از بیماریها مورد استفاده قرار می گیرند و دارای املاح قلیایی، سولفیدی، برمی، کلرایدی و بی کربناتی هستند.

مسافرنامه

از سال ۱۹۳۰ تا ۱۹۵۰ تاسیس مراکز بهبود سلامت در سوچی رواج یافت و امروزه در این شهر بیش از ۱۰۰ مرکز بهبود سلامت و مجموعه های آب درمانی وجود دارد که به مدرن ترین دستگاه های پزشکی و تشخیص بیماری مجهز شده اند.

این مراکز خدمات زیر را در تشخیص و درمان بیماری ارائه می دهند :

بیماریهای سیستم عصبی و قلبی عروقی، اختلالات سیستم اسکلتی و عضلانی، بیماریهای دستگاه تنفسی، بیماریهای بافت های پوستی، بیماریهای دستگاه گوارشی و بیماریهای مربوط به کارگرانی که در محیط های صنعتی با شرایط سخت کار می کنند.

 مسافرنامه

در این مراکز، انواع خدمات و امکانات شامل مجموعه حمام ها، انواع مختلف ماساژ، خدمات سونا، جلبک های دریایی بسته بندی شده،حمام گل، وعده های غذایی رژیمی ترکیبی، باشگاه ورزشی و سالن زیبایی ارائه می شود.

بهترین مراکز بهبود سلامت که به سبک قصر ساخته شده اند و با محوطه های زیبا و گیاهان نیمه استوایی تزئین شده اند، عبارت از وروشیلو، اوردژونیکیدز، دزیرژینسکی، ویو، متالورگ، روس و سوچی می باشند.

مسافرنامه

کپی و نشر آثار نشریه گردشگری مسافرنامه با ذکر منبع بلامانع است.

   مسافرنامه

جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter