تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

04 ژوئن 1397
25 2018
12 ﺷﻮال 1439

طرح سامان‌دهی خدمات‌سفر ویژه تابستان 96 تصویب شد

طرح سامان‌دهی خدمات‌سفر ویژه تابستان 96 تصویب شد

در بیست‌و‌پنجمین جلسه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر که با حضور نمایندگان دستگاه‌های عضو این ستاد برگزار شد، طرح سامان‌دهی خدمات سفر ویژه تابستان 96 به تصویب رسید.

به نقل از خبرگزاری میراث‌آریا، بیست‌و‌پنجمین جلسه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، روز یکشنبه 28 خرداد با حضور مرتضی رحمانی‌موحد رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر و معاون گردشگری، مرتضی حاجی رئیس کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی و نمایندگان دستگاه‌های عضو ستاد در سالن خلیج‌فارس معاونت گردشگری برگزار شد.

مرتضی رحمانی‌موحد رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در این جلسه با تقدیر از دستگاه‌های عضو ستاد در ارائه خدمات به مسافران نوروز 96، گفت: انتخاب شهرهای برتر در ارائه خدمات نوروز 96، یکی از مواردی بود که قرار بود امروز و در این جلسه مورد بررسی قرار گیرد، اما با توجه به اهمیت موضوع، این مورد به جلسه بعدی که با حضور معاون وزارت کشور برگزار خواهد شد، موکول شد.

رحمانی‌موحد افزود: انتخاب شهرهای برتر با گرایش مدیریت خدمات گردشگری اتفاق جدیدی است و سال گذشته ما تجربه خوبی در این زمینه به‌دست آوردیم، امسال هم با احصای نواقص و مشکلات انتخاب شهرها در دوره قبل، شهرهای منتخب با جمع‌بندی مواردی که از استان‌، وزارت کشور و ستاد انجام می‌شود، معرفی و مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

او اضافه کرد: با توجه به اینکه جلسه بعدی ستاد با حضور معاون وزیر کشور برگزار خواهد شد، نمایندگان دستگاه‌های عضو ستاد می‌توانند با آسیب‌شناسی عملکرد خود در طول 4 سال گذشته و تبیین راهکارهایی برای رفع موانع عملکرد مناسب ستاد، موارد مورد نظر خود را در این جلسه مطرح کنند.

رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ادامه داد: دستورالعمل طرح سامان‌دهی خدمات سفر تابستان 96 که پیشتر برای دستگاه‌های عضو ستاد ارسال ‌شده است در این جلسه پس از ارائه نظر نمایندگان دستگاه‌های عضو به تصویب می‌رسد و تا آخر هفته برای استان‌ها ابلاغ می‌شود.

او ادامه داد: جشنواره مشارکت ملی گردشگری که چهارمین دوره آن امسال برگزار می‌شود از دیگر موضوعاتی است که همکاری و هماهنگی دستگاه‌های عضو ستاد را می‌طلبد.

رحمانی‌موحد تصریح کرد: از دستگاه‌های عضو ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر می‌خواهیم با انتشار و توزیع اقلام تبلیغاتی چهارمین جشنواره مشارکت ملی گردشگری، ما را در بهتر برگزار کردن این جشنواره ملی همراهی کنند.

در این جلسه پس از ارائه نظرات و پیشنهادهای نمایندگان دستگاه‌های عضو ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر طرح سامان‌دهی خدمات سفر ویژه تابستان 96 به‌تصویب رسید و مقرر شد دستورالعمل این طرح تا آخر هفته جاری برای اجرا به استان‌ها ارسال شود.

کپی و نشر آثار نشریه گردشگری مسافرنامه با ذکر منبع بلامانع است.جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter