تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

05 خرداد 1397
26 مه 2018
12 رﻣﻀﺎن 1439
شما اینجا هستید : هتل امارات / هتل برج العرب

هتل برج العرب

هتل برج العرب

دبی هتل برج العرب دبی یا بهتراست بگوییم قصر مجلل دبی نامی پرآوازه در صنعت گردشگری و هتل داری است که توسط گروه هتل های جمیرا مدیریت می شود. برج العرب 280متر دور تر از ساحل دبی و روی ساحل مصنوعی ایجاد شده است. پروژه ساخت هتل در سال 1994 شروع و 5 سال بعد در آستانه ورود بر هزاره دوم میلادی به بهره برداری رسید. شاید امروزه کمتر کسی باشد که نام و آوازه برج العرب را نشنیده باشد،طراحی خارجی هتل شبیه بادبان کشتی های عربی می باشد، بادبانی که در ساحل جمیرا 321متر بالاتر از سطح دریا افراشته شده است.

مسافرنامه

بر فراز این بنای عظیم می توان مرتفع ترین و شاید خاص ترین زمین تنیس را در دنیا یافت، زمین تنیسی که شاهد رقابت دو تن از قهرمانان این رشته ،آغاسی-فدرر بود. همچنین هتل دارای باند اختصاصی هلکوپتر است.این پروژه تجمعی با هزینه ای بالغ بر 650میلیون درهم و با ولخرجی هرچه تمام تر به بهره داری رسید. هتل دارای 28 طبقه با 202سوئیت مجلل می باشد که هزینه تقریبی اقامت در برج العرب جمیرا بین 60تا 2800درهم برای هرشب می باشد. شاید از ویژگی های خاص دیگر آن بتوان ترانسفر مسافرین با رولزرویس های اختصاصی جمیرا اشاره کرد .

مسافرنامه

هتل برج العرب دارای یک رستوران در ارتفاع 200متری به نام المنتا و یک رستوران دیگر در زیر سطح دریاست که به المهارا یا صدف شهرت دارد. همواره تعداد ستاره هتل جمیرا برج العرب مورد بحث بوده و هست،همچنین شکل خاص هتل از نمای پشت شبیه به صلیب می باشد که این امر موجب گردید برج العرب دیگر نماد شهر دبی نباشد.

 

کپی و نشر آثار نشریه گردشگری مسافرنامه با ذکر منبع بلامانع است.

   مسافرنامه

جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter