تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

05 خرداد 1398
26 مه 2019
22 رﻣﻀﺎن 1440
شما اینجا هستید : سردبیر / سردبیر|گرجستان|تفلیس

سردبیر|گرجستان|تفلیس

گرجستان

   

 گرجستان با آن همه مناظر بکر و خرم، با آن همه هیاهو و جریان، گویی قطعه ای از بهشت خداوند روی کره ی خاکی است. زمانی نه چندان دور گرجستان و کوه هایش سر حدات قلمرو ایران بودو گویی آب و خاکش هنوز برای ما آشناست. اگر چه فرهنگ، دین و سنت های مردمانش شباهتی زیادی دیگر به مردمان ما ندارد ولی در هر حال زیباییهایش همچنان چشم هر بیننده ای را خیره می کند. فاصله ی مناسب زمینی و هوایی از ایران، این کشور را به یکی از مهمترین مسیرهای گردشگری تبدیل کرده است. گرجستان مملو از تاریخ ، طبیعت و زندگی است.

   

تجربه ی شخصی بنده به گرجستان علی رغم سفرهای مکرر به کشورهای مختلف تجربه ای خاص و فراموش نشدنی بود بدین منظور سفر به گرجستان را به کلیه سفر دوستان، عاشقان طبیعت و عکاسی توصیه می کنم. حتی شاید به جرات بتوانم بگویم گرجستان برای آن دسته از عزیزانی که جهانگردی خود را به تازگی شروع کرده اند یکی از بهترین مقاصد می باشد. مردمانی مهمان دوست، مناظر خاص، غذاهای خوش طعم و هزاران داستان و راز و نهفته در دل گرجستان کشکی عمیق برای سفر به این کشور را ایجاد کرده است.

 

 تقریبا سفر به گرجستان نسبت به یکدیگر کشورها صرفه ی اقتصادی بیشتری دارد. از علاقه مندان سفر به این کشور اساطیری درخواست می شود کلیه آثار گردشگری خود شامل عکس، ویدئو، سفرنامه و مطالب گردشگری را با عضویت در سایت مسافرنامه برای این نشریه ارسال نمایند. همچنین قبل از سفر به گرجستان حتما از مطالب مفید و گالری های گرجستان را بازدید نمایید تا با اطلاعات کامل و جامع دست به برنامه ریزی سفر خود بزنید.

جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter