تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

04 ژوئن 1397
25 2018
12 ﺷﻮال 1439
شما اینجا هستید : امارات / مرکز خريد مارينا مال

مرکز خريد مارينا مال

دبی مارینا مال

مرکز خريد دبي مارينال مال به خاطر نزدیک بودن به ساحل، مکاني با چشم اندازي زيبا را براي گردشگران بوجود آورده است که وجود آب‌نماهايي با نورپردازي خاص آنها در شب زيبايي آن را دوجندان مي‌نمايد. مارينال مال با داشتن چهار طبقه و 130 فروشگاه به بزرگی مرکز خرید امارات یا دبی مال نیست ولی در نوع خود بزرگ است؛ اما در عوض رستوران‌ها و کافه‌های روباز و مشرف به ساحلش برای نفس تازه کردن و خوردن غذا یا قهوه‌ای دلچسب همراه با تماشاي دريا و شنيدن امواج گوش‌نوازش، عالی هستند.

ممکن است در نظر بعضي‌ها اینجا مرکز خرید گرانی باشد با این حال اگر از شلوغی دیگر مراکز خرید دبی خسته شده باشید یا دنبال مرکز خریدی نزدیک دریا بگردید، دبی مارینا مال گزینه مناسبی براي شما خواهد بود. همچنين با اقامت در هتل پنج ستاره مارینا که در همين مرکز قرار دارد شما مشکلي از بابت تردد به اين مرکز خريد نخواهيد داشت.

از دیگر جذابیت های این مرکز خرید طراحی و دیزاین سقف آن است که به سقف مدرسه ی هاگوارتز ملقب شده است. یکی ديگر از نکاتی که در مارینا مال شاید بیشتر برای ایرانی ها جلب توجه کند این است که بسياري از تجار ايراني در اين مکان فروشگاه دارند و کسب و کارشان را در اين مرکز خريد انتخاب کرده‌اند که البته تجار عرب هم در این مرکز خرید کم به چشم نمی آیند. از قسمت های مهم این مرکز خرید می توان به وجود فرو‌شگاه‌ها، فود کورت، کافه ، شهربازي ، سينما و هايپر مارکت اشاره کرد.

مرکز خريد مارينا مال طي هفته ده صبح تا ده شب و 5 شنبه و جمعه تا نيمه شب ارائه خدمت ميکند و حدود قيمت اجناس آن گران است.

کپی و نشر آثار نشریه گردشگری مسافرنامه با ذکر منبع بلامانع است.

   مسافرنامه

 

جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter