تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

05 فروردین 1398
25 مارس 2019
19 رﺟﺐ 1440

نخستین ارزیابی کیفی فعالان حوزه گردشگری


نخستین ارزیابی کیفی فعالان حوزه گردشگری

نشریه گردشگری مسافرنامه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و پر بازدیدترین پایگاه آنلاین گردشگری،  بنا به درخواست عموم مخاطبین برای اولین بار در سطح ملی اقدام  به جمع آوری اطلاعات در مورد فعالان حوزه گردشگری ، ارزیابی و در نهایت معرفی ده شرکت برتر در حوزه : هتل و اقامتگاه، تورگردانی و سفر ، جاذبه‌های گردشگری و تکنولوژی - نوآوری به مخاطبان این حوزه نموده است.

لذا از فعالان دعوت می‌شود ضمن تکمیل فرم خود اظهاری، نسبت به معرفی خود و کمک به رتبه بندی صحیح و در نهایت معرفی آن به عموم مردم از طریق نشریه گردشگری مسافرنامه گام بردارند.

شایان ذکر است تیم ارزیابی مسافرنامه تنها شاخص های کیفی را مورد ارزیابی قرار داده و شاخص های کمی از قبیل سرمایه، نیروی انسانی و وابستگی به ارگانها و نهادها ملاک سنجش قرار نخواهد گرفت، لذا مقتضی است شرکت کنندگان تصویری از مجوزها و مستندات مبنی بر صحت ادعاهای خود را به همراه فرم ثبت نام را حداکثر تا پایان مهر ماه سال جاری برای نشریه گردشگری  مسافرنامه ارسال نمایند.

ضمناَ یادآور می‌گردد تندیس برند برتر سال به همراه نماد مسافرنامه در جشنواره‌ای به همین عنوان با حضور مسئولین، منتخبین و فعالان در حوزه گردشگری به منتخبین تقدیم می‌گردد.

 

با تشکر

مدیرمسئول نشریه گردشگری مسافرنامه

 راههای ارتباطی با دبیرخانه جشنواره

تلفکس: ۸۸۸۰۷۲۳۶-۰۲۱

ایمیل: info@mosafernameh.com

نخستین ارزیابی کیفی فعالان حوزه گردشگری

جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter