تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

30 ژوئن 1398
20 2019
17 ﺷﻮال 1440
شما اینجا هستید : امارات / آکواريوم دبي

آکواريوم دبي

آکواریوم دبی

آکواریوم دبي یکی از 10 آکواریوم بزرگ دنیاست که با طول ۵۱ متر، عمق ۲۰ متر و ارتفاع ۱۱ متر با مخزنی به ظرفیت ۱۰ میلیون لیتر آب! در طبقه‌ همکف دبی مال قرار گرفته است. در این آکواریوم هزاران نوع آبزي دريايي از ماهي‌هاي کوچک گرفته تا صدها کوسه و سفره‌‌‌ماهي‌ها يافت مي‌شود و شما مي‌‌توانيد با سوار شدن به قايق‌هايي با کف شیشه ای از دیدن انواع حیوانات داخل آب لذت ببرید .

 

در قسمت دیگر این آکواریوم باغ وحش دریایی وجود دارد که حیواناتی مثل سمور آبی ، اختاپوس بزرگ اقیانوسی ، کروکودیل ، شیر ماهی ، اسب آبی ، خرچنگهای بسیار بزرگ ، ستاره دریایی ، عروس دریایی ، پنگوئن ، ماهیهای بسیار متنوع و رنگارنگ ، لاک پشت و ... در داخل محفظه شیشه ای قابل مشاهده هستند .

بخش بزرگی از این آکواریوم را می‌توان به شکل رایگان از داخل دبی مال دید ولی اگر دوست دارید بیشتر لذت ببرید، قايق سواري کنيد و وارد تونل آکواریوم در عمق ۱۱ متری آن شوید و يا از ديدن باغ وحش دريايي لذت ببريد بايد بليط تهيه فرمائيد و حتي اين امکان وجود دارد که به کمک غواصان وارد آکواریوم شوید و در کنار کوسه‌های آکواریوم، یکی از بی‌نظیرترین صحنه‌هاي زندگي‌تان را رقم بزنيد.

ساعت کار آکواریوم دبی : یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح الی 11 شب و پنجشنبه تا شنبه از ساعت 10 صبح تا 12 شب وبسایت آکواریوم دبی : www.thedubaiaquarium.com

کپی و نشر آثار نشریه گردشگری مسافرنامه با ذکر منبع بلامانع است.


   مسافرنامه

جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter