تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

30 ژوئن 1398
20 2019
17 ﺷﻮال 1440
شما اینجا هستید : ایتالیا / توصیه‌های غذایی در رم

توصیه‌های غذایی در رم

غذا در رم

شما در رم ایتالیا رستوران ، کافه-رستوران و پیتزافروشی‌های خوب و زیادی را در سرتاسر شهر میبینید که اکثر آنها چشم انداز زیبایی هم دارند، مخصوصاً در هنگام شب که اکثر رستورانها در بیرون از فضای داخلی رستوران و در کوچه و خیابان میزهای خود را میچینند و از میهمانان پذیرایی می‌کنند.

 

توصیه‌های غذایی  <a href=http://mosafernameh.com/DetailNews?sid=N_2395>رم ایتالیا</a> ،مسافرنامه

در رم نمیتوان محله خاصی را معرفی کرد که شما گردشگران برای تهیه غذا به آن محله مراجعه کنید زیرا خیلی پیش می آید که جایی که فکرش را هم نمیکنید، بهترین غذاها را داشته باشد و حتی عکس این قضیه هم بارها مشاهده شده و رستوران‌هایی که در محله‌های لوکس واقع شده‌اند پول شهرتشان را می خورند، نه کیفیت غذاهایشان را.

 شاید پیدا کردن رستوران خیلی خوب در رم کار سختی باشد اما به شما توصیه می‌شود در محله‌هایی دنبال رستوران بگردید که خود ایتالیایی‌ها آ نجا زندگی می‌کنند و غذا می خورند.

 در اطراف مراکز تاریخی و خیابان‌های تراسته وره ، پراتی، تستاچیو و سن لورنزو رستوران‌های خوبی قرار داردند و میشود گفت تقریباً هیچ کدام از رستوران‌های اطراف ایستگاه ترمینی خوب نیستند. 

 اگر هم زیاد اهل رستوران گردی نیستید غذاهای آماده که بصورت سر پایی به مشتری تحویل داده میشود و همچنین پیتزافروشی‌های زیادی در اکثر مناطق شهر هستند که به قیمت مناسب غذا را بفروش می‌رسانند.

توصیه‌های غذایی  <a href=http://mosafernameh.com/DetailNews?sid=N_2395>رم ایتالیا</a> ،مسافرنامه

در بیشتر خواربار فروشی‌ها هم می شود با مواد دلخواه خودتان ساندویچی را برایتان آماده می‌کنند.

در رم بقدری مناظر زیبا وجود دارد که با یک پی کنیک یا غذایی ساده، تجربه‌ای فراموش نشدنی برایتان بوجود می‌آورد.

 

کپی و نشر آثار نشریه گردشگری مسافرنامه با ذکر منبع بلامانع است.

در ادامه مسافرنامه از شما می‌خواهد تا با ثبت تجربیات سفرتان به صورت  سفرنامه  و یا ثبت نظر در مورد مطالب٫دیگر گردشگران را یاری رسانید و در ایجاد فرهنگ اشتراک گذاری تجربیات سفر سهیم باشید

جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter