تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

30 ژوئن 1398
20 2019
17 ﺷﻮال 1440
شما اینجا هستید : ایتالیا / توصیه‌های خرید در رم

توصیه‌های خرید در رم

توصیه‌های خرید در رم 

شما در رم می‌توانید مغازه‌های متنوعی از لباس و جواهرات گرفته تا لوازم هنری و عتیقه جات را بیابید همچنین مراکز خرید بزرگ و خوب هم در رم و حومه آن پیدا می‌شود اما محله‌های اصلی برای خرید ، خیابان‌های دل کورسو و کندوتی و کوچه پس کوچه‌های اطراف آنها هستند.

در خیابان دلکورسو بسیاری از طراحان نام‌ آشنای مد و لباس مثل گوچی، آرمانی، دیور، والنتینو، هرمس و... مغازه دارند؛ اما اگر نمیخواهید زیاد هزینه کنید و در جستجوی اجناس ارزان‌تر هستید حتما به کندوتی، کولادی‌ریِنزو یا پانتئون سر بزنید.

 بعضی مارک های لباس مثل میس سیکستی و فورلا علیرغم قیمت ارزانشان اجناس خوب و بادوامی هستند پس آنها را نیز تست کنید.

 

نمایندگی های کارتیه، بولگاری، تیفانی و مونبان را هم نگاهی بیندازید، هر چند که خرید کردن از این مغازه‌ها خیلی هم به صرفه نیست اما تماشایشان رایگان است.

 در رم محصولات چرمی مثل کیف و کفش اکثر با کیفیت و زیبا هستند اما لباس های کودکان در آن جا خیلی گران اند.

 اگر دوست دارید در زمان حراج‌های مغازه‌ها به رم ایتالیا بروید به شما پیشنهاد میشود در هفته آخر تیرماه که زمان شروع حراج‌ها است در آنجا باشید همچنین حراج‌های مخصوص سال نو هم در رم برقرار است.

 فراموش نکنید خرید اجناس تقلبی در ایتالیا جریمه سنگینی دارد، بنابراین در خرید از دست فروش‌ها که اکثر کیف‌های لویی ویتون تقلبی را در کنار خیابان به فروش می رسانند دقت کنید.

 برای خرید سوغاتی یا یادگاری‌های رم، هم فروشگاه‌های موزه‌ها بدترین انتخاب اند. در مغازه‌های محله‌ های تور یستی، می توانید همین اجناس را با قیمت مناسب تری تهیه کنید.

 

کپی و نشر آثار نشریه گردشگری مسافرنامه با ذکر منبع بلامانع است.

در ادامه مسافرنامه از شما می‌خواهد تا با ثبت تجربیات سفرتان به صورت  سفرنامه  و یا ثبت نظر در مورد مطالب٫دیگر گردشگران را یاری رسانید و در ایجاد فرهنگ اشتراک گذاری تجربیات سفر سهیم باشید


جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter