تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

06 اردیبهشت 1397
26 آوریل 2018
11 ﺷﻌﺒﺎن 1439
شما اینجا هستید : امارات / اتوبوس شگفت انگيز دبي

اتوبوس شگفت انگيز دبي

اتوبوس شگفت انگیز دبی (Wonder Bus Dubai)

یکی از مهیج‌ترین تفریحات دبی اتوبوس شگفت انگيز دبی میباشد که بسيار مورد استقبال گردشگران قرار گرفته است. اتوبوس دریایی که براي نخستين بار در خاورميانه و در شهر دبي ارائه مي شود يک وسیله نقلیه است که در خشکی به شکل اتوبوس و در آب به صورت یک اتوبوس دریایی عمل می کند.

 

داخل اتوبوس شگفت انگیز دبی به سيستم برودتي مجهز گرديده و جليقه نجات و ساير تجهيزات مورد نياز در مواقع ضروري نيز در اتوبوس تفریحی تعبيه گرديده است. يک راهنما در اتوبوس شگفت انگیز وجود دارد که اطلاعات جالبي را به زبان عربي و انگليسي در اختيار شما قرار خواهد داد . شما سوار بر اتوبوس ابتدا گردشي در شهر خواهيد داشت و سپس سوار بر همان اتوبوس وارد خور دبي مي شويد و ساعتي را به گردش بر روي اين رودخانه مي پردازيد و سفری پر هیجان و فراموش نشدنی را تجربه خواهید کرد که محل حرکت آن از بازار مرکاتو بوده و معمولا يک تا يک و نيم ساعت مدت زمان اين تور است.

 

قیمت اتوبوس شگفت انگیز دبی براي کودکان 120 درهم و براي بزرگسالان 170 درهم امارات مي‌باشد. بهتر است قبل از سفر بلیط تور اتوبوس شگفت انگیز دبی را تهیه کنید. مسیر حرکت این اتوبوس معمولاً از دهکده‌هاي باديه‌نشين و مزارع پروش شتر در صحرا و ميان تپه‌هاي شني با رنگ‌ها و ارتفاعات مختلف مي‌گذرد.

کپی و نشر آثار نشریه گردشگری مسافرنامه با ذکر منبع بلامانع است.

   مسافرنامه

جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter