تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

04 ژوئن 1397
25 2018
12 ﺷﻮال 1439
شما اینجا هستید : امارات / باغ گل ميراکل دبي

باغ گل ميراکل دبي

باغ گل دبی (Miracle garden Dubai)

اگر به دبي سفر ميکنيد لذت قدم زدن در باغ گل ميراکل و استشمام عطر گل‌ها و گياهان خوشبو را از دست ندهيد، باغ ميراکل دبي ، باغي تزيين شده با گلهاي متنوع و زيباست که حس يک منطقه استوايي را در دل کوير براي گردشگران بوجود مي‌آورد.

باغ ميراکل يا همان باغ معجزه 1800 متر مربع وسعت دارد که در سال ۲۰۱۳ همزمان با ۱۴ فوریه ( روز عشق ) گشايش يافت و بعد از آن موفق به کسب جایزه بهترین باغ سال شد. اينجا رنگارنگ‌ترين قسمت دنياست ... پس برنامه سفرتان به دبي را طوري برنامه ريزي کنيد که ديدن اين باغ پرگل زيبا را از دست ندهيد زيرا بدليل آب و هواي بسيار گرم دبي تنها چند ماه در فصل پاييز و زمستان امکان بازديد براي علاقمندان وجود دارد.

هرساله در نمایشگاه مارینا که در باغ گل دبی برگزار می شود ، ۵۰۰ هزار انواع گل و گونه ی گیاهی را به نمایش میگذارند که مدت زمان برگزاي اين نمايشگاه يک ماه مي‌باشد. در کنار این همه زیبایی و گلهای رنگارنگ چيزي که نظر شما را جلب مي‌کند وجود پروانه‌هايي که در محوطه‌ی باغ پرواز می کنند.

یکی دیگر از مواردي که این پارک زیبا را شگفت انگیز تر می کند ، طراحی و معماری خاص آن است که به صورت سه بعدی طراحی شده است. بطوريکه این باغ گل با ۹ گنبد زیبای پوشیده از گل تزيين شده است و همین سبب شده که وقتی از بالا به این باغ گل نگاه میکنید ، تصویر آن سه بعدی به نظر میرسد.

باغ پروانه که بزرگترين نمايشگاه پروانه دنياست در منطقه‌اي از باغ میراکل دبي واقع شده است که تفاوت چشم گیری با دیگر مناطق باغ دارد و آن وجود پروانه هاست. در این قسمت شما گونه‌های مختلفي از پروانه‌ها را می‌توانید ببینید. این پروانه های زیبا که بيش از 15 هزار گونه متفاوت هستد از ۲۶ ناحیه جهان جمع آوری شده و در اين باغ سعي شده گل‌هايي جمع‌آوري شوند که مورد علاقه اين پروانه‌ها هستند. این قسمت از باغ میراکل سرپوشیده است تا پروانه ها در کل محوطه پخش نشوند اما اگر در مناطق دیگر باغ پروانه ای مشاهده کردید حتما از این قسمت باغ فرار کرده اند.

وبسايت رسمي باغ گل ميراکل www.dubaimiraclegarden.com  

کپی و نشر آثار نشریه گردشگری مسافرنامه با ذکر منبع بلامانع است.

   مسافرنامه

جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter