تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

04 فروردین 1398
24 مارس 2019
18 رﺟﺐ 1440

پارک آبي دبي | وايلد وادي

پارک آبی وایلد وادی دبی

پارک آبی وایلد وادی دبی یکی از بهترین مراکز تفریحی دبی است که بخاطر وسایل تفریحی که دارد منحصر به فرد ترین پارک آبی در خاورمیانه است .اين پارک آبي با مساحت حدود 5 هکتار در نزدیکی هتل ساحلی جميرا قرار دارد. برای راه اندازی این پارک آبی از 30 میلیون لیتر آب استفاده شده و با بیش از 30 سرسره و وسایل تفریحی مرتبط و متصل به هم ساعات خوش وپرهیجانی را برای گردشگران فراهم می آورد. برای ساخت وایلد وادی از شخصیت های افسانه ای الهام گرفته شده است و متعلق به گروه جمیرا می باشد. از دیگر امکانات این پارک آبی میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

- بلندترین سرسره آبی به ارتفاع 32 متر به نام جمیرا اسکرا که سرعت سقوط از آن در حدود 80 کیلومتر بر ساعت است.

- برج سرج که همانند سورتمه آبی است که بعد از گذراندن مسیرهای دایره ای شما را با سرعتی متعادل به داخل گودالی پر از آب پرتاب میکند.

مسافرنامه

- ترن غول پیکر مستر بلستر که در میان درختان نخل قرار دارد و شما را به همراه تیوپ بادی که با فشار آب پمپاژ میشود با سرعت هیجان انگیزی وارد مسیری با سراشیبی تند می نماید پس محکم تیوپتان را بچسبید.

مسافرنامه

- تجربه گردباد آبي وصف ناشدني است شما سوار بر سرسره آبي دو مرحله چرخش ديوانه‌وار را گذرانده و وارد مرحله طوفان مي‌شويد سپس به استخر بزرگ پرتاب مي‌شويد.

 مسافرنامه

- رودخانه جوس جرنی که ۳۶۰ متر طول دارد و جریان آب کاملا طبیعی و آرام است و شما میتوانید لحظات خوشی رو با آرامش بگذرانید.

مسافرنامه

- تخته مخصوص موج سواری تان را در دست بگیرید و خودتان را برای سواری گرفتن از یک موج آماده کنید. مطمئنا پس از چندبار تمرين موج سوار قهاري خواهيد شد.

مسافرنامه

- رودخانه با امواج مصنوعی یک و نیم متری که هیجانی توصیف ناپذیر را برای شما به ارمغان می آورد. آب با فشار پمپاژ ميشود و شما را به استخر بزرگ هدايت مي‌کند.

مسافرنامه

- استخر فیشو که در آن یک سری ماهی های خاصی ریخته شده است و کار فیش درمانی را روي پاهاي شما انجام میدهد. اگر پای خود را داخل این آب گرم ببرید ماهی ها در اطراف پای شما جمع می شوند .این ماهی ها باعث افزایش گردش خون در پا میشوند.

مسافرنامه

- همچنين در پارک آبي وايلد وادي انواع رستوران‌ها، کافي شاپ، مرکز خريد و ... در نظر گرفته شده است.

- در پارک آبی شما نیازی به پرداخت پول نقد ندارید، دست بند هایی مغناطیسی به شما داده می شود که می توانید با آنها، هزینه های وسایل بازی را که استفاده می کنید پرداخت کنید.

کپی و نشر آثار نشریه گردشگری مسافرنامه با ذکر منبع بلامانع است.

   مسافرنامه

جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter