تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

30 ژوئن 1397
20 2018
7 ﺷﻮال 1439

بلوار هتل باکو | هتل بولوارد باکو | هتل بلوارد باکو

بلوار هتل - هتل پنج ستاره بلوار اتوگراف کالکشن باکو 

هتل 5ستاره لوکس بلوار اتوگراف کالکشن باکو واقع در حاشیه دریای خزر هتلی تازه ساز و بسیار مدرن می باشد. بلوار اتوگراف کالکشن باکو از زبان رایج تجاری هتل بلوار نیز نامیده میشود اما باید آن را از هتل هایی چون بلوارساید هتل، بلواراین هتل و....تمیز قرار دارد چرا که بلواراتوگراف چندین سروگردن از دیگرهتل های با نام های بلوار بالاتر است، غول هتل بلوار با 818 اتاق مدرن و مجهز میزبان میهمانان زیادی از هرجای دنیا می باشد. هتل بلوار علاوه بر مزیت داشتن منظره بی نظیر خزر به پارک بلوار و دیگر جاذبه ها و مراکز خرید باکو نیز نزدیک است.

 مسافرنامه

حس بینظیر اسپای مدرن هتل بلوار خستگی کار و تفریح روزانه را به راحتی برطرف کرده و رستورانهای آن پذیرای میهمانان در شبانه روز می باشند. در مجموع بلوار اتوگراف کالکشن یک پنج ستاره خوش رنگ و لعاب است که با داشتن فضای بسیار مناسب پذیرای بسیاری ازکنفرانس ها، همایش ها و کنسرت ها نیز می باشد، هتل بلوار از مجموعه هتلهای زنجیره ای اتوگراف کالکشن است که میتوان از دیگر هتل های آن به هتل اینتوریست و هتل شاه داغ نیز اشاره نمود.

مسافرنامه

wifi   pool     gym   resturant   coffee   parking   minibar   spa   

کپی و نشر آثار نشریه گردشگری مسافرنامه با ذکر منبع بلامانع است.

   مسافرنامه

جدیدترین پست ها در این دسته بندی

1 کامنت

  • تیر15
    1396
    شادی: عنوان,
    هتل رامادای باکو رو میتونم بگم باید جزو لاکچری ترین هتل های باکو دونست چون واقعا عالی هستش مخصوصا اینکه دریای زیبای خزر از این هتل کاملا پیداست وغیر از اینکه ویوی زیبایی داره ، اتاق هاش هم خییییلی شیکو مدرن هستش

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter