تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

04 فروردین 1398
24 مارس 2019
18 رﺟﺐ 1440

رستوران‌ هاي با قيمت متوسط دبي

رستوران‌هاي با سطح قيمت متوسط

- رستوران کارا (Cara)

رستوران کارا مکاني لوکس با منو‌ غذايي مختلف از انوع غذاهاي چینی، ژاپنی، سوشی، آسیایی، غذاهای گیاهی و وجترین است و با توجه به دکور شیک ، مدرن و امروزی اين رستوران ارزشي کمتر از رستوران‌هاي لوکس دبي ندارد. اين رستوران در وعده‌هاي صبحانه و نهار همه روزه و شام در پنجشنبه‌ها پذيراي مهمانهاي خود مي‌باشد و متوسط قيمت براي دو نفر 10 تا 85 دلار است.

 

- رستوران میسترال (Mistral)

رستوران میسترال که در چيدن ميز‌ها از آفريقاي شمالي و عربستان الهام گرفته است بدليل نزديک بودنش به مرکز خرید ابن بطوطه و نيز تنوع و کيفيت خوب مواد غذايي بسيار پرطرفدار است. در اين رستوران غذاهای آسیایی، اروپایی، مدیترانه‌ای و انگلیسی در وعده‌هاي صبحانه، ناهار و شام ارائه مي‌شود و متوسط قيمت آن 50 دلار است.

 

- رستوران داج(the edge)

این رستوران که در ساحل زيباي رویال قرار دارد، به مهمانان خود امکان انتخاب سرو غذا در فضای باز و سقف دار را مي‌دهد در اين رستوران انواع کباب های خوشمزه، پیتزاهای باریک و لذیذ، برگر، سالاد و انواع نوشیدنی با متوسط قيمت 30 دلار در وعد‌ه‌هاي صبحانه، نهار و شام ارائه مي‌شود.

 

- رستوران سیلو(Cielo)

رستوران سیلو با دکوراسيون لوکس و زيباي خود یک تراس تمام عیار است که با ويوي بسيار چشم نواز خود یکی از بهترین رستوران‌ها با رنج قيمت متوسط در سراسر شهر دبی است. در اين رستوران غذاهای مدیترانه، اروپایی وجترین در وعده شام با متوسط قيمت 60 دلار سرو ميشود.

 

- رستوران اسلونز (Sloane’s)

رستوران اسلونر که غذاهای هندی، چنینی، دریایی، آسیایی، سوشی، بین المللی را بصورت به صورت بیست و چهار ساعته ارائه مي‌دهد يکي از رستوران‌هاي پرطرفدار در دبي است. متوسط قيمت براي دو نفر در اين رستوران 25 تا 100 دلار است.

 

- رستوران شانگهای شیک (Shanghai Chic)

رستوران شانگهاي يه رستوران کاملا آسيايي است و به سبک و سياق شانگهاي چين تزيين شده است و در نزديکي مرکز خريد ابن بطوطه واقع شده است. اين رستوران با غذاهاي آسيايي، چيني و ژاپني در وعده شام از مهمانان خود پذيرايي مي‌کند و جالب است بدانيد که خوراک اردک این رستوران از محبوب‌ترین غذاهایش می‌باشد. متوسط قيمت در اين رستوران 40 دلار براي هر نفر است.

 

- رستوران آیامنا (Ayamna)

اگر طرفدار غذاهاي لبناني هستيد حتما به رستوران آیامنا سر بزنيد. اين رستوران زيبا که غذاهاي خاورميانه و لبناني را سرو ميکند داراي متوسط قيمت 55 دلار بوده و تمامي وعده‌هاي صبحانه، ناهار و شام را ارائه مي‌دهد.

 

کپی و نشر آثار نشریه گردشگری مسافرنامه با ذکر منبع بلامانع است.

   مسافرنامه


جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter