تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

05 فروردین 1398
25 مارس 2019
19 رﺟﺐ 1440

رستوران هاي ارزان قيمت دبي

رستوران هاي ارزان قيمت دبي

- رستوران فیش هات - ماهی داغ (Dubai Fish Hut Restaurant)

  در اين رستوران انواع غذاهاي دريايي شامل انواع ماهی‌های کفال، شاه ماهی، میگو، خرچنگ، خال خالی و … با انواع سالادهاي خوشمزه و متنوع با قيمت ارزان سرو میگردد. مدیریت این رستوران مدعی است که برای طعم دادن به غذاهایش از طعم‌دهنده‌ها سنتی و بومی امارات استفاده کرده و هيچگونه مواد افزودني استفاده نمي‌کند. اين رستوران در وعده ناهار و شام از ميهمانان خود پذيرايي مي‌کند.

 

- رستوران راوی (Ravi)

این رستوران دوستانه و خيلي لوکس نيست و غذاهاي هندي، پاکستاني، آسيايي با متوسط قيمت 10 دلار ارائه مي‌دهد. اگر تمايل به خوردن غذاهاي فست فودي نداريد و زياد هم اهل خرج کردن نيستيد براي وعده ناهار و شام حتما به اين رستوران سر بزنيد.

 

- اسپیشیال استادی (Special Ostadi)

رستوران اسپیشیال استادی بدليل سرو غذاهاي ايراني یکی از بهترین انتخاب‌ها برای ایرانی‌هاست تا طعم غذاهای ایرانی را در دبي با هزينه اندک تجربه نمايند. اين رستوران در وعده هاي ناهار و شام با متوسط قيمت 10 دلار از مهمانان خود پذيرايي مي‌کند.

- برگر و سیب زمینی پنج پسران (Five Guys Burgers and Fries)

رستوران برگر و سیب زمینی پنج پسران داراي ساندويچ‌هاي خوشمزه با هزينه‌هاي اندک است و در کنار آبنماي اصلي شهر دبي قرار دارد. اين رستوران در وعده‌هاي صبحانه، ناهار شام با متوسط قيمت 13 دلار از مهمانان خود پذيرايي مي‌کند.

- رستوران زعتر دبلیو زیت ( Zaatar W. Zeit)

رستوران زعتر دبلیو زیت از جمله رستوران‌هاي زنجيره‌اي است که شعبه‌هاي زيادي در دبي دارد و منوی گوناگونی و متنوعی را در وعده‌هاي صبحانه‌ ، ناهار و شام را 24 ساعته به مهمانان خود ارائه مي‌دهد. غذاهاي مدیترانه ای، خاورمیانه ای، لبنانی، فست فود با متوسط قيمت 15 دلار در اين رستوران سرو مي‌گردد.

- رستوران  (IKEA)

در رستوران IKEA تنوع بسيار زياد غذايي شامل غذاهای معاصر، اروپایی، سوئدی، اسکاندیناوی، فست فود سرو مي‌گردد با توجه به قيمت بسيار مناسب آن 9 دلار براي هر نفر تست کردن غذاهاي آن خالي از لطف نيست . اين رستوران محیط خوبی دارد و در وعده‌هاي صبحانه‌ ، ناهار و شام از مهمانان خود پذيرايي مي‌کند.

- رستوران گاردن فورک(Golden Fork)

در رستوران گاردن فورک که داراي شعبه‌هاي متعددي در شهر دبي است غذاهای آسیایی، دریایی، سوپ، چینی، هندی، فیلیپینی با قيمت بين 5 تا 25 دلار به ميهمانان عرضه مي‌شود. با توجه به هزینه خوب غذا در این رستوران می‌توانید غذاهای خوشمزه ای را براي وعده صبحانه و ناهار نوش جان فرمائيد.

 

- رستوران هانوی (Hanoi)

در رستوران هانوی غذاهاي آسيايي مخصوصا غذاهایی به سبک ویتنام را سرو می‌نماید. اگر دوست داريد غذاهاي ویتنامی را امتحان کنيد و هزینه زیادی هم نپردازید حتما براي ناهار يا شام به رستوران هانوی روید . متوسط قيمت براي هر نفر بين 10 تا 20 دلار است.

کپی و نشر آثار نشریه گردشگری مسافرنامه با ذکر منبع بلامانع است.

   مسافرنامه


جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter