تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

05 خرداد 1398
26 مه 2019
22 رﻣﻀﺎن 1440
شما اینجا هستید : ارمنستان / مرکز خرید ایروان مال

مرکز خرید ایروان مال

مرکز خرید ایروان مال

مرکز خرید ایروان مال ارمنستان در خیابان آرشاکونیاس در مساحتی حدود ۵۹هزار متر مربع واقع شده است،ساخت این مرکز خرید از سال ۲۰۱۰ آغاز شد و در ۲۰ فوریه ۲۰۱۴ با حضور رئیس جمهور ارمنستان (سرژ سرکسیان) افتتاح شده است.

ایروان مال با ۱۲۰ مغازه در ۳ طبقه ساخته شده است و انواع کیف و کفش،لوازم آرایشی، عطر و ادکلن، پوشاک و... از بهترین و معتبرترین مارکهای دنیا را می توان از آن تهیه نمود.

مسافرنامه

در سال ۲۰۱۴، جزیره گنج کاپیتان بچه، بزرگترین مرکز سرگرمیهای داخلی در ارمنستان در ایروان مال افتتاح شد.

در سال ۲۰۱۵ اولین و تنها هایپرمارکت کارفور در ارمنستان در ایروان مال افتتاح شد.کارفور خود را در ارمنستان با شعار " قیمت پائین هرروز" معرفی میکند. کارفور با توجه به سبک کسب و کارش یک فرهنگ جدید از تجارت خرده فروشی به ارمنستان به ارمغان آورده است و همچنین بهترین ترکیب از قیمت و کیفیت را ارائه نموده است.

مسافرنامه

در سال ۲۰۱۵ کینوپارک فیلم و تئاتر در ایروان مال افتتاح شد.

در اواخر دسامبر ۲۰۱۵، ایروان مال نرم افزار تلفن همراه خود را برای هر دو سیستم عامل ios و اندروید راه اندازی کرد.این نرم افزار برای اولین بار در ارمنستان ارائه شد و اطلاعات تمام فروشهای جاری و همچنین تبلیغات را فراهم میکند.علاوه بر این از ویژگیهای جالب این نرم افزار می توان به امکان خرید بلیط آنلاين  فیلم کینو پارک اشاره کرد.

مسافرنامه

ایروان مال همچنین برای مشتریان وفادار خود پروژه کارت باشگاه را راه انداخته که جوایز گرانبها برای فعالترین مشتریان اهدا میکند.

ساعات کاری: ۲۲-۱۰

تلفن: ۰۰۳۷۱۱۸۸۸۸۸۸

سایت: yerevanmall.am

کپی و نشر آثار نشریه گردشگری مسافرنامه با ذکر منبع بلامانع است.

   مسافرنامه

جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter