تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

05 خرداد 1398
26 مه 2019
22 رﻣﻀﺎن 1440

سردبیر | ارمنستان | ایروان

ارمنستان

ارمنستان ، سرزمین کوه های آرارات با طبیعت زیبا و چشم نواز خود و آب و هوای دلپذیرش به یکی از مقاصد مهم گردشگری منطقه تبدیل شده است.

ارمنستان در سالهای اخیر نه تنها در منطقه و بخصوص ایران (به دلیل نزدیکی فرهنگی و سالها زندگی مسالمت آمیز با ارمنیان در ایران) گردشگران بسیاری را جذب کرده، بلکه هر روزه شمار گردشگران سایر کشورها بخصوص کشورهای اروپایی به این کشور سرسبز رو به افزایش است.

از ارمنستان نیز می توان به عنوان بهشت گردشگری یاد کرد; چشمه های آب معدنی فراوان، جنگل های طبیعی و مصنوعی سرسبز، دریاچه سوان و امکانات تفریحی منحصربفردآن، کوه های آرارات، غذاهای لذیذ و ویژه و سایر آثار باستانی و فرهنگی و بازارهای خاص این کشور همه صحتی بر این ادعا هستند.

مسافرنامه

مهمان نوازی و خونگرم بودن  مردم ارمنستان نیز از جمله عوامل مهمی است که سبب جذب گردشگران بسیاری به این کشور شده است، بخصوص ایرانیان عزیز که از سالیان دور نزدیکی فرهنگی با این قوم داشته اند و همچنین اینکه سفر به ارمنستان برای ایرانیان ارزان قیمت می باشد، سالانه شاهد سفر هزاران ایرانی به ارمنستان می باشیم.

از نقاط ضعف گردشگری ارمنستان می توان به کمبود و هم چنین کیفیت نه چندان بالای امکانات زیر ساختی گردشگری و نیز سطح پایین آزادی بین المللی اشاره کرد.

عکس ها، فیلم ها و تجربیات و نقطه نظرات خود از سفر به ارمنستان را برای مسافرنامه ارسال کنید.

کپی و نشر آثار نشریه گردشگری مسافرنامه با ذکر منبع بلامانع است.

   مسافرنامه

جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter