تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

30 دی 1397
20 ژانویه 2019
14 ﺟﻤﺎدی اﻻول 1440
شما اینجا هستید : اخبار / دوربین های ورزشی گوپرو

دوربین های ورزشی گوپرو

دوربین گوپرو

اغلب ورزشکاران تمایل دارند تا هیجان خود را نسبت به انجام حرکات ورزشی به ثبت برسانند. در واقع در حین عمل ورزشی برای مثال صخره‌نوردی و کوهنوردی، آن ها با وقایعی رو به رو می شوند که هیجان و شور زیادی دارد و  به همین خاطر ثبت آن ها می تواند یک خاطره ی به یاد ماندنی را بر جای بگذارد.

استفاده از دوربین های پیشرفته و بزرگ در حین عملیات ورزشی کاری مشکل و گاه غیر ممکن است و از همین رو نسل جدیدی از دوربین های پیشرفته و در عین حال ساده به بازار آمده است. GoPro یکی از شرکت های تولید کننده ی دوربین بوده که در بازار انواع دوربین کوچک و ساده را برای این کار ارائه داده است. تنظیمات در این دوربین ها به راحتی و به صورت خودکار انجام می شود و اغلب تنها با یک دکمه می توان عملیات عکاسی و فیلم برداری را انجام داد.

در نسل جدید دوربین های گوپرو، سلفی گرفتن به یک کار مهیج تبدیل شده است و با لنز های پیشرفته ی این دوربین ها می توان فیلم و عکس های جذابی را به ثبت رساند. ویژگی دیگر دوربین های گوپرو داشتن وای فای و بلوتوث است که سبب می شود تا کنترل از راه دور در این دوربین ممکن شود.

گوپرو
گوپرو

از زمان تولید دوربین های گوپرو در سال 2002 شش نسل دوربین در این شرکت رو نمایی شده است که هر کدام قابلیت های مختلفی را به نمایش گذاشته اند. تخصصی بودن تولید دوربین های گوپرو نشان می دهد که شرکت گوپرو برای تولید این دوربین ها از تجهیزات و دانش علمی مدرن و روز دنیا استفاده نموده تا به بهترین شکل، بسیاری از نیاز های خریداران را بر طرف نماید. اگرچه دوربین های گوپرو به شکلی حرفه ای تولید شده اند اما نمی توان آن ها را با دوربین های بسیار پیشرفته و تخصصی عکاسی و فیلم برداری در دنیا مقایسه نمود زیرا کاربرد آن ها متفاوت است.

قابلیت ProTune در دوربین های گوپرو امکانی را فراهم آورده است که تنظیمات این دوربین به صورت دستی نیز قابل کنترل باشد.

Super View ویژگی دیگری است که در دوربین های گوپرو اجرا می شود. در این حالت می توان با روشن کردن این گزینه زاویه ی دوربین را بیشتر نمود و فضای بیشتری برای ضبط عکس یا فیلم به نمایش گذاشت.

دوربین های گوپرو همچنین در ورزش هایی که شدت باد زیاد است به بهترین نحو فیلم برداری می کنند. در واقع این دوربین با امکان کاهش دادن اصوات مزاحم از جمله باد، کیفیت فیلم برداری را بالا خواهد برد.

ابعاد کوچک دوربین های گوپرو سبب شده تا ورزشکاران زیادی علاقه به استفاده از این دوربین داشته باشند. در واقع امکان نصب آسان آن در همه جا و حتی روی کلاه ایمنی باعث می شود تا بهترین دوربین برای شکار لحظه ها به حساب آید.

گوپرو
گوپرو

شرکت گوپرو با رونمایی از هر نسل از دوربین خود، تولید سری های قدیمی را متوقف می کند. این بدان معنا نیست که دوربین های نسل قبل از دور خارج شده باشند، بلکه شرکت با اضافه کردن آیتم های بیشتر به این دوربین های جدید سعی نموده تا نیاز های عده ی بیشتری از مشتریان خود را ارضا نماید. دوربین های با کیفیت بالای گوپرو به همین خاطر است که در بازار متقاضی زیادی داشته و جزو پر فروش ترین دوربین های نسل جدید در جهان به شمار می روند.

تحریریه سفرنورد-کپی با ذکر منبع بلامانع

جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter