تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

05 خرداد 1398
26 مه 2019
22 رﻣﻀﺎن 1440

معرفی برند آکوا لانگ AquaLung:

معرفی برند آکوا لانگ AquaLung:

آکوالانگ

محصولات AquaLung

شرکت آکوا لانگ نامی آشنا در تولید محصولات غواصی در دنیا به شمار می آید. این شرکت در سال 1943 میلادی توسط ژاک ایو کوستو و امیل در کشور فرانسهتأسیس شد و جزو اولین شرکت های تولید کننده لوازم غواصی در جهان به شمار می آید.

تعهد شرکت آکوا لانگ در کیفیت بالای تولید و نوآوری جدید باعث تولید تجهیزات غواصی حرفه ای و سرگرمی در جهان شده است. در حال حاضر، روحیه هیجان و پرماجرا از این اولین غواصی بیشتر به وسیله لوازم غواصی کمپانی Aqua Lung انجام می گیرد. شرکت آکوا لانگ لوازم مخصوص غواصی شامل لباس غواصی، رگولاتورها، ماسک های غواصی و غیره تولید می کند.

رگولاتورهای Aqua Lung بر اساس بالاترین استانداردها طراحی و تولید می شود. همچنین در تولید لباس های غواصی از بهترین مواد استفاده می شود طوری که به راحتی می توان آن را پوشید و عملیات غواصی را انجام داد. لوازم ایمنی تولیدی شرکت آکوا لانگ باعث می شود غواص را در هنگام غواصی ایمن نگه دارد و با اعتماد به نفس به ماجراجویی و شیرجه رفتن بپردازد.

ماسک های غواصی شرکت آکوا لانگ با کیفیت بالا تولید می شود و اجازه می دهد غواص بدون ورود آب به آن غواصی کند. لباس های غواصی کمپانی آکوا لانگ لباس های جذاب و انعطاف پذیری برای آب های گرم و سرد می باشند.

آکوالانگ

معرفی رگلاتور آکوالانگ:

یکی از پرفروش ترین محصولات شرکت آکوا لانگ رگلاتور می باشد که طرفداران زیادی در بین غواصان دارد. این نوع رگلاتور مجهز به سیستم ابزار کور کننده خودکار ورود هوا می باشد و هنگام استفاده توسط غواصان در زیر آب کاملاً از محیط بیرون ایزوله می شود و عملکرد رگلاتور در طول زمان استفاده حفظ می شود. در این محصول دیافراگم فوق تقویت شده T شکل قرار دارد تا در اعماق بیشتر عملکرد بهتری داشته باشد.

در رگلاتورهای شرکت  آکوالانگ دو خروجی فشار قوی و چهار خروجی فشار متوسط به گونه ای در بهترین موقعیت و متقارن جا نمایی شده اند که امکان قرار گیری بدون اشکال شیلنگ ها را فراهم می نمایند. در این محصول آب به هیچ عنوان وارد محفظه فنر تنظیم کننده فشار نمی گردد و این بخش کاملاً خشک باقی می ماند و در نتیجه از شکل گیری یخ در اجزای آن به هنگام غواصی جلوگیری می گردد.

رگلاتورهای شرکت  آکوالانگ  مجهز به سیستم کنترل اصلی تنفس است. این سیستم برخوردار از روشی ساده و موثر برای تنظیم کارایی مکانیسم ونتوری رگلاتور را ایجاد می نماید. که دارای سیستم مکانیسم تنظیم یک پارچه می باشد. این سیستم پیشرفته اجازه کنترل ورود هوا با تغییر اثر را در هنگام کنترل مقدار هوای برداشتی فراهم می نماید. همچنین رگلاتورهای شرکت  آکوا لانگ دارای مکانیسم جبران کننده، انعطاف پذیری تنفسی بسیار زیادی در همه شرایط فراهم می کند.

دهانی موجود در این محصول موجب کاهش خستگی آرواره ای می گردد و موجب راحتی مطلوب تر گرفتن دهانی در دهان می شود. مبدل حرارتی موجود در این محصول در حین گرم کردن قطعات داخلی سرما را در آب پراکنده می کند. همچنین شیلنگ قابل انعطاف خیلی نرم و بسیار سبک است، که این امر موجب کاهش کشیدن دهانی و در نتیجه راحتی فک ها در هنگام استفاده می شود.

تیم تحریریه مسافرنامه-کپی با ذکرمنبع بلامانع

جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter