تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

01 خرداد 1398
22 مه 2019
18 رﻣﻀﺎن 1440

معرفی محصولات کمپانی کمل بک

معرفی محصولات کمپانی کمل بک

معرفی شرکت کمل بک:

شرکت تولید لوازم کوهنوردی و گردشگری کمل بک در سال 1989 میلادی در شهر تگزاش آمریکا تاسیس شد. موسس این شرکت مایکل ادیسون بود که از قهرمانان مسابقات دوچرخه سواری می باشد. در ابتدای فعالیت شرکت کمل بک تولید نوعی کیسه آب منحصر به فرد بوده که توسط خود مایکل ادیسون طراحی شده است. این محصول در طی چند ماه علاقه مندان زیادی بین ورزشکاران و به خصوص دوچرخه سواران پیدا می کند.

شرکت کمل بک در ادامه تولیدات خود محصولات کوهنوردی و گردشگری را تولید و به بازار ارائه نمود. این شرکت در سال 2006 میلادی نوعی قمقمه به محصولات خود اضافه کرد که با طراحی خاصی که در سوپاپ آن انجام گرفته بود بدون تغییر طعم آب و همچنین با محافظت از نشت آب، نوشیدن آب برای ورزشکاران و استفاده کنندگان به آسانی انجام می گرفت. این محصول در سال 2011 میلادی توانست فروش فوق العاده ای در سطح جهان به خود اختصاص دهد و یکی از محصولات پر فروش ورزشی در این سال بوده است.

کمل بک

کمل بک

معرفی و ویژگی های کوله پشتی کمل بک:

کمپانی کمل بک یکی از شناخته ترین شرکت در تولید کوله پشتی های کوهنوردی و گردشگری با استفاده از طراحی های خاص می باشد. از نمونه های خاص تولید کوله پشتی این شرکت، کوله هایی است که در سراشیبی های تند مسیرها کمترین وزن و فشار را به ناحیه کمر وارد می کند و از آسیب دیدگی کوهنوردان جلوگیری می کند. این نوع کوله پشتی به کوهنورد کمک می کند مسیر حرکت خود را آزادانه طی کند.

از ویژگی های خاص کوله پشتی کمل بک سیستم تهویه هوای کوله پشتی است که یک لایه پروپیلن به صورت شیاردار در قسمت پشت کوله تعبیه شده است. وجود شیارها باعث جریان بهتر هوا شده و از تعرق کوهنورد جلوگیری می کند.

از دیگر ویژگی های کوله پشتی کمل بک وجود کیسه داخلی جهت حمل آب و مایعات می باشد. این کیسه به گونه ای طراحی شده که از مایعات درون آن را به طور صحیحی نگهداری می کند و از ریختن آنها جلوگیری می کند.

وجود مخزن آب برای استفاده سریع و آسان کوهنوردان در طی مسیر از نکات ویژه این کوله پشتی می باشد. لوله ای که به این مخزن متصل هست توسط گیره هایی به کوله پشتی وصل شده و کوهنورد به راحتی می تواند با استفاده از این لوله آب بنوشد.

یکی از تولیدات جدید کمپانی کمل بک طراحی کوله پشتی ویژه خان ها می باشد. این نوع کوله پشتی که به شکل S می باشد به راحتی بر روی کمر خانم ها قرار می گیرد و بندهای آن بدون ایجاد فشار بر روی قفسه سیته مهار می شود.

از دیگر ویژگی های کوله پشتی کمل بک وجود کمربندهایی برای حمل و نگهداری ملزومات کوهنورد جهت طی مسیر است. همچنین وجود کاورهای مخصوص جهت محافظت از کوله از ورود رطوبت و باران از خصوصیات این نوع کوله پشتی می باشد.

وجود کمربندهایی برای فشرده سازی لوازم درون کوله پشتی از دیگر ویژگی های این کوله می باشد. این کمربندها باعث ایجاد تعادل و افزایش ثبات کوهنورد در هنگام حرکت می شوند.

تحریریه مسافرنامه-کپی با ذکر منبع بلامانع


جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter