تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

30 ژوئن 1398
20 2019
17 ﺷﻮال 1440

حضور تیم آفرود سفرنورد در اولین راند مسابقات آفرود کشوری

گردهمایی ببرهای آفرود کشور در تیم سفر سفرنورد 

اولین دوره مسابقات آفرود قهرمانی کشور جام برادران شهید محمد حسن، محمد باقر و محمد صفا کولیوند’ به میزبانی استان البرز و در پیست آفرود هیــوبرگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی این رقابت از ساعت 9 صبح روز جمعه 21 اردیبهشت ماه با حضور نزدیک به 100 آفرود سوار برتر استانهای سراسر کشور در 4 کلاس با حضور مسئولین استانی و استقبال پرشور تماشاگران علاقمند در یک هوای مطبوع بهاری آغاز شد.

تیم آفرود سفرنورد به عنوان منسجم ترین تیم آفرود کشور در این دوره حضور داشت. علی خضری قهرمان نامی کشور و سرپرست تیم آفرود سفرنورد در این خصوص گفت: تشکیل تیمی با این نظم و یکپارچی و مدیریت هدفمند امری بی سابقه در این رشته ورزشی بوده و فروشگاه تجهیزات سفر سفرنورد در این خصوص بدعت نهاده است. وی افزود در این راند با بد اقبالی و نقص های فنی پی در پی مواجه شدیم اما از سوی دیگر شناختی مضاعف از توانایی هایمان حاصل شد که در راندهای بعدی نوید افقی روشن برای تیم سفرنورد خواهد بود.

در انتهای این رخداد از تیم مدیریتی سفرنورد البرز و سرپرست محترم تیم جناب آقای خضری تجلیل به عمل آمد. علی علیپور مدیریت روابط عمومی سفرنورد نیز ارزیابی مثبتی را از عملکرد تیم گزارش داد.

تحریریه مسافرنامه-کپی با ذکر منبع بلامانع

مسابقات کشوری آفرود

مسابقات کشوری آفرود

 

مسابقات کشوری آفرود

مسابقات کشوری آفرود

 

مسابقات کشوری آفرود

مسابقات کشوری آفرود

 

مسابقات کشوری آفرود


جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter