تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

05 خرداد 1398
26 مه 2019
22 رﻣﻀﺎن 1440

معرفی محصولات هاسکی Husky

معرفی برند هاسکی:

شرکت هاسکی در سال 1997 میلادی در کشور جمهوری چک تأسیس شده است. این شرکت با هدف تولید و ارائه محصولات با کیفیت در زمینه کوهنوردی،گردشگری و کمپینگ فعالیت خود را آغاز می کند. محصولات کمپانی هاسکی بر اساس بالاترین کیفیت در ساخت و طراحی حرفه ای، تولیدات خود را در چهار بخش چادر کوهنوردی، کوله پشتی، کیسه خواب و لباس ورزشی انجام می دهد و به بازار عرضه می کند. این کمپانی امروزه یکی از بزرگ ترین صادر کنندگان محصولات خود در سطح جهان می باشد و کیفیت فوق العاده آن باعث جذب طرفداران و علاقه مندان زیادی در بین ورزشکاران، کوهنوردان، گردشگران و اسکی بازان شده است.

معرفی محصولات هاسکی:

چادر کوهنوردی:

از محصولات پر طرفدار کمپانی هاسکی چادرهای کوهنوردی می باشد. این محصول با طراحی ویژه ای که برای تولید آن صورت گرفته به گونه ای تعبیه شده که یک فضای برای قرار دادن کوله پشتی ها و کفش ها در هنگام شب در قسمت جلو آن قرار دارد. این چادر ها به نسبت سایز آن برای تعداد افراد مختلف ساخته شده و در بازار عرضه می شود.

از ویژگی های چادر هاسکی می توان به دو پوش بودن آن اشاره کرد. طوری که در قسمت پوش اول آن دارای توری بوده و قابل استفاده در هوای گرم می باشد و در پوش دوم بر روی سازه یا همان اسکلت چادر نصب شده و بر روی آن محکم و چفت می شود.

به طور کلی چادرهای هاسکی قابل استفاده برای کوهنوردی های عمومی، کمپینگ، گردشگری و طبیعت گردی می باشد. این نوع چادرها از جنس پلی اورتان بوده و به گونه ساخته شده که در مقابل بارش باران، برف و وزش باد به طور کامل مقاوم بود و کاملاً ضد آب می باشد. کمپانی هاسکی کیت هایی در بازار ارائه کرده است که قابلیت این را دارد در ثورت پارگی چادر بتوان به راحتی آن را تعمیر کرد و مجدداً استفاده نمود. همچنین کیف های حمل چادر هاسکی کاملاً ضد آب بوده و هیگونه جذب رطوبت به داخل آن در هنگام بارش برف و باران انجام نمی گیرد.

در چادرهای هاسکی تیرکی در قسمت جلویی آن قرار می گیرد که فضای مناسبی در جلو چادر فراهم می کند و می توان از آن برای قرار دادن تجهیزات کوهنوردیو همچنین پخت و پز در هنگام بارش برف و باران استفاده کرد.

هاسکی

کوله پشتی هاسکی:

کوله پشتی  این کمپانی  به علت کیفیت بالا و طراحی زیبای آن طرفداران زیادی در بین کوهنوردان، گردشگران، دوچرخه سواران دارد. این نوع کوله پشتی کاملا استاندارد طراحی و تولید شده و با دارا بودن یک توری در پشت کوله از عرق کردن کوهنورد جلوگیری می کند و باعث می شود هوا در فاصله بین بدن و کوله جریان داشته باشد.

کوله پشتی هاسکی دارای دو محفظه اصلی جادار به همراه دو جیب در قسمت جلویی آن می باشد که قابلیت جاگذاری وسایل مورد نیاز کوهنوردان را داراست. این نوع کوله پشتی کاملا روی بدن فیکس می شود طوری که در هنگام حمل آن کوهنورد احساس راحتی می کند. از دیگر ویژگی های کوله پشتی هاسکی وجود پدهایی بر روی بند شانه کوله می باشد که باعث می شود شانه ها در هنگام طی مسیر اذیت نشود.

همچنین کوله پشتی ها به گونه ای تولید شده که در هنگام بارش باران کاملاً ضد آب بوده و از جذب رطوبت جلوگیری می کند.

تیم تحریریه  مسافرنامه-کپی با ذکرمنبع بلامانع


جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter