تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

30 ژوئن 1398
20 2019
17 ﺷﻮال 1440

درباره جاذبه های شهرک توریستی نمک آبرود

نمک آبرود یکی از مقصد های همیشه جذاب برای مسافرینی ست که قصد سفر به شمال را دارند. شهری که در آن هم از نظر طبیعی و هم توریستی تفریحات بی شماری منتظرتان خواهد بود. نمک آبرود با دریا و ساحلش، با جنگل های سرسبز و بکرش، و امکانات رفاهی و تفریحی بی شمارش یکی از بهترین گزینه ها برای سپری کردن تعطیلاتی فراموش نشدنی برای شما می باشد.

  • موقعیت جغرافیایی نمک آبرود

نمک آبرود در واقع شهرکی ست که در حد واسط میان دو شهر تنکابن و چالوس قرار گرفته است. از شهرک نمک آبرود به عنوان یکی از دهکده های تور یستی تفریحی فعال استان مازندران یاد می کنند.

وسعت شهرک نمک آبرود تقریبا چیزی در حدود 650 هکتار می باشد.

بخش شمالی شهرک نمک آبرود به لحاظ جغرافیایی به دریای خزر و سمت جنوبی آن به رشته کوه های البرز و ارتفاعات مدوبن می رسد.

حدود 200 هکتار از مساحت نمک آبرود را پوشش های گیاهی که شامل پارک های جنگلی شمشاد و بنفشه می شوند تشکیل داده اند که خالق طبیعت و محیطی زیبا در این شهرک توریستی شده اند.

نمک آبرود به طور کلی شهرکی اقامتی، تفریحی و توریستی ست که همیشه برای ساکنین مازندران و همینطور سایر نقاط ایران یکی از جاذبه های گردشگری جذاب به حساب می آید.

  • نمک‌آبرود

    نمک‌آبرود

    فصول مناسب برای سفر به نمک آبرود

شهر هایی مانند نمک آبرود با این حجم از امکانات تفریحی و توریستی مناسب ترین گزینه ی سفر در فصل های گرم تر و انرژیک تر سال مانند بهار و تابستانمی باشند زیرا هم سرسبزی و زیبایی طبیعتش در این فصول بیشتر خود نمایی خواهد کرد، و هم به راحتی می توانید از هر امکان تفریحی دلخواهتان بدون دغدغه ی بهم ریختگی هوا استفاده نمایید.

اگر نمک‌آبرود را برای سفر خود انتخاب کرده اید می توانید خوشحال باشید که با یک تیر چند نشان زده اید. زیرا این شهرک جذاب تفریحی و توریستی مملو از طبیعتی چشم بر نداشتنی و جاذبه های تفریحی بسیاری می باشد. و تمامی امکانات تفریحی و اقامتی مناسب را نظیر رستوران ها، سرویس های بهداشتی، مراکز خرید، پارکینگ، شهر بازی و غیره را به مسافرانش ارایه می دهد.

شما در نمک آبرود می توانید تجربه ی جنگل نوردی و طبیعت گردی و گشت و گذار و عکاسی را داشته باشید.

می توانید به دریا و ساحل آن جهت آب تنی و لذت از مناظر و تفریحات حاشیه ی ساحلش بروید.

علاوه بر اینها یکی از تفریحات بسیار مشهوری که در نمک آبرود به انتظارتان خواهد بود استفاده از تله کابین آن برای پیمودن مسیر بین دو کوه بر فراز طبیعت زیبای این شهرک توریستی زیبا می باشد. اگر به دنبال هیجان بیشتری هم هستید به شما سورتمه ی نمک آبرود را پیشنهاد می کنیم که می توان آن را اولین سورتمه ی تاسیس شده در ایران نیز دانست.

به شما پیشنهاد می کنیم اگر به نمک‌آبرود سفر کردید، دیدن از پارک ماجراجویی آن را از دست ندهید. شما در این پارک علاوه بر جاذبه ها و زیبایی های طبیعی، با تفریحات مهیجی رو به رو می شوید که سفر را برایتان چندین برابر خاطره انگیر خواهد کرد.

از جمله این تفریحات می توان به پل معلق نمک آبرود، زیپ لاین، پینت بال، کارتینگ، ماشین های کنترلی و موتور های چهار چرخ، باشگاه تیر اندازی، تفریحات پروازی نظیر گلایدر، پاراگلایدر، چتر و بالگرد و کایت، و دوچرخه سواری و شهربازی مخصوص پارک حیوانات تاکسی درمی، سینما های چند بعدی و پارک آبی آن نیز اشاره کرد.

بنابراین اگر برای مقصد سفر خود نمک آبرود را انتخاب کرده اید می توانید خوشحال باشید که متناسب برای هر سلیقه ای در آن تفریحی خاص را تجربه خواهید کرد.

تیم تحریریه  مسافرنامه-کپی با ذکرمنبع بلامانع


جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter