تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

04 فروردین 1398
24 مارس 2019
18 رﺟﺐ 1440

همکاری با مسافرنامه

همکاری با مسافرنامه

    مسافرنامه نشریه گردشگری از کلیه علاقه مندان فعال در حوزه ی گردشگری دعوت به عمل می آورد تا با ارسال مطالب خود در قالب عکس، فیلم ، خبر، مقاله، سفرنامه ، خاطره و تجربیات سفر، نمایه و مستند به افزوده شدن به بزرگترین آلبوم سفر ایرانی همت گمارند. بدیهی است کلیه آثار با نام و یا نام مستعار صاحب اثر منتشر خواهد شد. مسافرنامه بزرگترین و تنها آلبوم سفر ایرانی است که توسط سفر دوستان و علاقه مندان ایجاد شده است و هر روز به محتوای آن افزوده میگردد.

   هر فرد علاقه مند به سادگی می تواندپس از ثبت نام در بخش مسافرنامه نویس، یکی از اعضای خانواده این نشریه شده و  اگر   مسافرنامه نویس به صورت حرفه ای و ثابت با این رسانه همکاری نماید از مزایای آن نیز بهره مند خواهد شد که بر اساس توان و ظرفیت هر مسافرنامه نویس این مزایا متغیر خواهد بود، لذا خواهشمند است نمونه آثار خود را برای ارزیابی به تیم تحریریه ارسال نمایید تا با شما تماس حاصل شود. همچنین دیگر علاقه مندان نیز می توانند آثار خود را به راحتی و با ثبت نام در سایت رسمی مسافرنامه درج و در معرض دید همگان قرار دهند. رسالت مسافرنامه بر این است تا با گردآوری و نشر مطالب گردشگری در هر قالب قابل ارائه به ترویج فرهنگ سفر و تشریک مساعی تجربیات واقعی سفر کمک نماید.

جهت هر نوع همکاری با تیم نشریه به آدرس پست الکترونیک ما به نشانی info@mosafernameh.com مراجعه و یا با شماره تلفن 88910282 تماس حاصل فرمایید.

جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter