تور باکو

تور باکو

نشریه گردشگری

30 ژوئن 1397
20 2018
7 ﺷﻮال 1439

اورا، اولین روبات کارگر در هتل

اورا، اولین روبات کارگر در هتل

هتل ام سوشال سنگاپور، بخشی از مجموعه هتل ها و مکان های اقامتی میلنیوم، اولین روبات کارگر خود را معرفی کرد.

نام این روبات اورا (AURA ) است و توسط شرکت ساویام توسعه یافته است. این محصول پاسخی به کمبود نیروی انسانی برای صنعت هتل داری است.

تولید کنندگان این روبات عقیده دارند که محصولشان راهی فوق العاده برای افزایش بهره وری در هتل ها است.

مسافرنامه

این ربات کار ماموریت ها را به نحو احسن انجام داده و تجربه ی جدیدی در رضایتمندی مشتری ایجاد خواهد کرد. اورا نه تنها مهمانان هتل را مجذوب ساختار خود کرده است، بلکه به خدمه و پرنسل هتل اجازه می دهد تا به کارهای شخصی و خصوصی مهمانان رسیدگی بیشتری کرده و رضایتمندی بهتری برای آنان فراهم کنند. 

اورا اولین نمونه ای است که خارج از امریکا در حال کار در محیطی شلوغ در کنار مردم است و به گونه ای برنامه ریزی شده است تا شخصیتی گرم و صمیمی با خصایص انسانی همچون وفاداری، ادب و قابلیت اعتماد داشته باشد تا کارمندان از حضور وی احساس ارامش کنند.

اورا بطری های اب، حوله های نو، دستمال و غذای مهمان ها را تحویل می دهد و می تواند نظافت اتاق را نیز انجام دهد. اگر شیئی را درون اورا قرار دهید و به او بگویید کجا برود، وی شیئ را تحویل داده و خود به محل همیشگی اش باز می گردد.

مسافرنامه

اورا می تواند از اسانسور استفاده کند، راه خود را به سمت اتاق های مهمانان پیدا کند و به انها اعلام کند که درخواست انها اماده است و زمانی که مهمانان در اتاق را باز می کنند، محفظه خود را باز می کند تا مهمانان سفارش خود را تحویل بگیرند.

ام سوشال سنگاپور یکی از بهترین هتل های دنیا با معماری جدید است که دارای 293 اتاق است و محیطی بسیار صمیمی و دوستانه برای مشتریانش فراهم می کند.

کپی و نشر آثار نشریه گردشگری مسافرنامه با ذکر منبع بلامانع است.

   مسافرنامه


جدیدترین پست ها در این دسته بندی

0 کامنت

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

free html hit counter